Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Budżet partycypacyjny na 2016 rok, czyli krok po kroku – BROSZURA

opublikowany: 14 stycznia 2015 17:53, justyna.piwko

W Twoje ręce przekazujemy broszurę, która krok po kroku wyjaśni, co to jest budżet partycypacyjny i jak możesz się włączyć w jego realizację. Odpowiemy na pytania, jak opisać swój pomysł i gdzie należy go zgłosić, gdzie warto porozmawiać o swoich projektach, jak będzie przebiegało głosowanie na projekty oraz gdzie uzyskać wszelkie niezbędne informacje.

broszura o budżecie partycypacyjnym fot. broszura o budżecie partycypacyjnym

W 2015 roku po raz drugi będziemy współdecydować o tym, na co zostaną wydane pieniądze z kasy miasta. Rusza kolejna edycja budżetu partycypacyjnego, w ramach którego mamy do rozdysponowania ponad 51 mln zł. To prawie dwa razy więcej niż rok temu.

W tym roku Warszawa daje Ci jeszcze więcej możliwości. Możesz pomóc ją zmienić. Możesz sprawić, by była jeszcze bliższa, jeszcze bardziej Twoja. Ty wiesz najlepiej, czego brakuje w Twojej okolicy, co należy zmienić albo poprawić.

Od stycznia do czerwca 2015 roku możesz włączyć się w budżet partycypacyjny. Możesz zgłosić swój pomysł, porozmawiać o potrzebach dzielnicy, w której mieszkasz, uczysz się lub pracujesz a także zagłosować na najlepsze i najbardziej potrzebne projekty.

Zastanów się, na co warto wydać miejskie pieniądze!

 

Pobierz broszurę: "BUDŻET PARTYCYPACYJNY na 2016 rok, czyli krok po kroku"

Pliki do pobrania

  1. 1.
    Plik: Broszura o budżecie partycypacyjnym na rok 2016, rozmiar pliku: 2948.2 KB
    Pobierz