Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Dyżury konsultacyjne w dzielnicach!

opublikowany: 16 stycznia 2015 08:08, justyna.wasiuk

W trakcie dyżuru dowiesz się więcej na temat budżetu partycypacyjnego, zadań własnych dzielnicy, przykładowych kosztów poszczególnych działań, mapy własności danych terenów, a także uzyskasz pomoc w wypełnieniu formularza.

Dyżury konsultacyjne w dzielnicach!

 

DZIELNICA BEMOWO

KIEDY:

5 lutego (czwartek)

12 lutego (czwartek)

17 lutego (wtorek)

GODZINY: 16.00-19.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70

 

 


DZIELNICA BIAŁOŁĘKA 

KIEDY:

21 stycznia (środa) – dla projektów inwestycyjnych

4 lutego (środa) – dla projektów inwestycyjnych i miękkich

GODZINY: 16.00-19.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197 (sala obsługi mieszkańców)

 

 


DZIELNICA BIELANY

KIEDY:

22 stycznia (czwartek)

29 stycznia (czwartek)

5 lutego (czwartek)

12 lutego (czwartek)

GODZINY: 16.30-18.30

GDZIE: Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29, sala nr 179, I piętro

 

 


DZIELNICA MOKOTÓW

GODZINY: 15.00-19.00

REJON A: 28 stycznia (środa) – Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15

REJON B: 29 stycznia (czwartek) – Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

REJON C: 27 stycznia (wtorek) – Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44a

REJON D: 3 lutego (wtorek) – Zespół Szkół nr 59, ul. Sobieskiego 68

REJON E: 5 lutego (czwartek) – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Gościniec 53

REJON F: 4 lutego (środa) – Gimnazjum nr 3, ul. Chełmska 23

 

Maraton pisania projektów w dzielnicy Mokotów

KIEDY: 31 stycznia (sobota)

GODZINY: 12.00-17.00

GDZIE: Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40

 

 


DZIELNICA OCHOTA

 

PROJEKTY KULTURALNE I SPOŁECZNE

KIEDY: 26 stycznia (poniedziałek) i 12 lutego (czwartek)

GODZINY: 16.00-19.00

GDZIE: ul. Słupecka 2a

 

PROJEKTY OŚWIATOWE, SPORTOWE, DOTYCZĄCE ZIELENI I PARKÓW

KIEDY: 28 stycznia (środa) i 5 lutego (czwartek)

GODZINY: 16.00-19.00

GDZIE: ul. Radomska 13/21

 

PROJEKTY DOTYCZĄCE INFRASTRUKTURY

KIEDY: 29 stycznia (czwartek) i 12 lutego (czwartek)

GODZINY: 16.00-19.00

GDZIE: ul. Filtrowa 62

 

PROJEKTY DOTYCZĄCE REMONTÓW KOMUNALNYCH

KIEDY: 2 lutego (poniedziałek) i 9 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 16.00-19.00

GDZIE: ul. Białobrzeska 11

 

Maraton pisania projektów w dzielnicy Ochota

KIEDY: 14 lutego (sobota)

GODZINY: 14.00-18.00

GDZIE: klubokawiarnia „Mam Ochotę”, ul. Grójecka 75

 

 


DZIELNICA PRAGA-POŁUDNIE

 

KIEDY: 19 stycznia (poniedziałek)

GODZINY: 16.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Praga-Południe, ul. Grochowska 274, Wydział Obsługi Mieszkańców (parter)

KTO: Zuzanna Lulińska, Magdalena Mroczek, Anna Wojtasik

 

KIEDY: 19 stycznia (poniedziałek)

GODZINY: 17.30-19.30

GDZIE: Biblioteka Publiczna, ul. Meissnera 5

KTO: Dariusz Lasocki, Adam Lutomirski, Katarzyna Olszewska, Paweł Trojak

 

KIEDY: 24 stycznia (sobota)

GODZINY: 12.00-16.00

GDZIE: Centrum Aktywności Lokalnej CAL, ul. Paca 40

KTO: Agata Gajda, Agnieszka Glapiak, Paweł Gilecki, Ilona Młynarczyk

 

KIEDY: 27 stycznia (wtorek)

GODZINY: 18.00-20.00

GDZIE: Rada Osiedla Grochów Południowy, ul. Czapelska 24

KTO: Anna Oleksiak, Bożena Pazyrska, Wojciech Pietryszyn

 

KIEDY: 2 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 17.00-18.00

GDZIE: Spółdzielnia Mieszkaniowa „Ostrobramska”, ul. Tarnowiecka 7

KTO: Anna Oleksiak, Wojciech Pietryszyn

 

KIEDY: 2 lutego (poniedziałek) i 9 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 17.30-19.00

GDZIE: Klub Osiedlowy „Groszek” Spółdzielni Mieszkaniowej „Przyczółek Grochowski”, ul. Ostrzycka 2/4

KTO: Agnieszka Rogińska, Beata Pietrusińska

 

KIEDY: 3 lutego (wtorek)

GODZINY: 18.00-19.30

GDZIE: Rada Osiedla Grochów-Kinowa, ul. Sygietyńskiego 7, I piętro

KTO: Karol Kowalczyk

 

KIEDY: 4 lutego (środa)

GODZINY: 18.30-20.00

GDZIE: Klubokawiarnia Kicia Kocia, ul. Garibaldiego 5A

KTO: Agata Gajda, Iwona Rządkowska, Karol Kowalczyk

 

KIEDY: 10 lutego (wtorek)

GODZINY: 17.30-19.00

GDZIE: PROM Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23

KTO: Adam Lutomirski, Katarzyna Olszewska, Jarosław Żurawski

 

 


DZIELNICA PRAGA-PÓŁNOC

KIEDY: poniedziałki

GODZINY: 15.00-18.00

KIEDY: czwartki

GODZINY: 12.00-15.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Praga Północ, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, sala WOM

 

 


DZIELNICA REMBERTÓW

 

KIEDY: 2 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 16.00-19.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28, pok. 201/3 (I piętro)

KIEDY: 5 lutego (czwartek)

GODZINY: 18.00-20.00

GDZIE: Dom Kultury Wygoda, ul. Koniecpolska 14

KIEDY: 9 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 16.00-19.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28, pok. 201/3 (I piętro)

KIEDY: 12 lutego (czwartek)

GODZINY: 18.00-20.00

GDZIE: Dom Kultury Rembertów, al. Komandosów 8

KIEDY: 16 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 16.00-19.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Rembertów, al. gen. A. Chruściela 28, pok. 201/3 (I piętro)

 

 


DZIELNICA ŚRÓDMIEŚCIE

GDZIE: Urząd Dzielnicy Śródmieście, ul. Nowogrodzka 43 (I piętro, sala 131)

 

KIEDY: 26 stycznia (poniedziałek)

GODZINY: 12.00-18.00

KTO: Członkowie Zespołu ds. bp w Dzielnicy Śródmieście

DYŻUR SPECJALNY:

16.15-18.00 – przedstawiciel Zarządu Terenów Publicznych

 

KIEDY: 2 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 12.00-18.00

KTO: Członkowie Zespołu ds. bp w Dzielnicy Śródmieście

DYŻUR SPECJALNY:

12.00-16.00 – specjalista ds. inwestycji

14.00-18.00 – specjalista ds. kultury

16.15-18.00 – przedstawiciel Zarządu Terenów Publicznych

 

KIEDY: 9 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 12.00-18.00

KTO: Członkowie Zespołu ds. bp w Dzielnicy Śródmieście

DYŻUR SPECJALNY:

14.00-16.00 – przedstawiciel Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami

14.00-18.00 – specjalista ds. społecznych i zdrowia

16.00-18.00 – specjalista ds. oświaty i wychowania

16.15-18.00 – przedstawiciel Zarządu Terenów Publicznych

 

KIEDY: 16 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 12.00-18.00

KTO: Członkowie Zespołu ds. bp w Dzielnicy Śródmieście

DYŻUR SPECJALNY:

16.15-18.00 – przedstawiciel Zarządu Terenów Publicznych

 

 


DZIELNICA TARGÓWEK

KIEDY: czwartki

29 stycznia

5 lutego

12 lutego

GODZINY: 16.15-18.30

GDZIE: Urząd Dzielnicy Targówek, ul. Ludwika Kondratowicza 20, sala 127

 

 


DZIELNICA URSUS

KIEDY: codziennie w dni robocze

GODZINY: 8.00-16.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Ursus, Pl. Czerwca 1976 nr 1

KIEDY: poniedziałki od 19 stycznia do 16 lutego

GODZINY: 8.00-18.00

KTO: pacownicy wydziałów: Kultury i Promocji, Ochrony Środowiska, Infrastruktury oraz Zespołu sportu

GDZIE: Urząd Dzielnicy Ursus, Pl. Czerwca 1976 nr 1 

 

 

 


DZIELNICA URSYNÓW

KIEDY: poniedziałki

19 stycznia

26 stycznia

2 lutego

9 lutego

16 lutego

GODZINY: 16.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 61 (metro Imielin)

 

KIEDY: 20 stycznia (wtorek) i 5 lutego (wtorek)

GODZINY: 17.00-19.00

GDZIE: Wypożyczalnia nr 139, al. KEN 21, Metro Kabaty

 

KIEDY: 21 stycznia (środa) i 3 lutego (wtorek)

GODZINY: 17.00-19.00

GDZIE: Szkoła Podstawowa nr 96, ul. Sarabandy 16/22

 

KIEDY: 22 stycznia (czwartek) i 4 lutego (środa)

GODZINY: 17.00-19.00

GDZIE: Szkoła Podstawowa nr 340, ul. Lokajskiego 3

 

KIEDY: 24 stycznia (sobota), 7 lutego (sobota)

GDZIE: Centrum Handlowe REAL Ursynów, ul. Puławska 427

 

KIEDY: 15 lutego (niedziela)

GDZIE: Centrum Handlowe KEN Center, ul. Ciszewskiego 15

 

KIEDY: 27 stycznia (wtorek) i 11 lutego (środa)

GODZINY: 17.00-19.00

GDZIE: Gimnazjum nr 91, ul. Kajakowa 10

 

KIEDY: 28 stycznia (środa) i 12 lutego (czwartek)

GODZINY: 17.00-19.00

GDZIE: Dom Sztuki, ul. Wiolinowa 14

 

KIEDY: 29 stycznia (sobota) i 10 lutego (wtorek)

GODZINY: 17.00-19.00

GDZIE: Szkoła Podstawowa nr 100, ul. Taneczna 54/58

 

Ursynowski maraton pisania projektów

KIEDY: 14 lutego (sobota)

GODZINY: 10.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Ursynów

 

 


DZIELNICA WAWER

Pomoc przy wypełnianiu formularza można uzyskać pod adresem wawer.budzetpartycypacyjny@um.warszawa.pl oraz w godzinach pracy Urzędu u poniższych osób:

 

Informacje z zakresu:

Imię i Nazwisko

Nr telefonu

E-mail

Nr pokoju

Edukacja

Iza Bielińska

22 443 68 91

izbielinska@um.warszawa.pl

511

Ochrona środowiska/Zieleń miejska

Teresa Guberow

22 443 68 63

tguberow@um.warszawa.pl

203

Kultura

Anna Orzechowska

22 443 68 98

aorzechowska@um.warszawa.pl

305

Sport/Rekreacja

Jacek Sadomski

22 443 69 02

jsadomski@um.warszawa.pl

307

Inwestycje

Kinga Caban

22 443 68 73

kcaban@um.warszawa.pl

222

Infrastruktura

Joanna Podsiadły

22 443 70 57

JPodsiadly@um.warszawa.pl

132

Pomoc społeczna/Zdrowie

Joanna Wardak

22 443 68 94

jwardak@um.warszawa.pl

108

Ogólna

Anna Urzykowska

22 443 69 29

aurzykowska@um.warszawa.pl

Sala WOM

 

Dorota Głażewska

22 443 68 69

dglazewska@um.warszawa.pl

512

 

Katarzyna Pałasz

22 443 68 34

kpalasz@um.warszawa.pl

401

 

Marcin Małyska

22 443 68 27

MMalyska@um.warszawa.pl

507


DZIELNICA WESOŁA

KIEDY: poniedziałki

2 lutego

9 lutego

16 lutego

GODZINY: 16.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Wesoła, ul. 1 Praskiego Pułku 33

 

 


DZIELNICA WILANÓW

 

KIEDY: 2 lutego (poniedziałek)

KTO:

Wydział Konserwacji i Środowiska – Piotr Kowalczyk, tel. 22 443 50 14

Wydział Informatyki – Andrzej Zaremba, tel. 22 443 50 41

Wydział Oświaty i Wychowania – Maria Pawłow, tel. 22 443 50 07

Wydział Spraw Społecznych i Świadczeń – Elżbieta Wdowiak, tel. 22 443 49 53

Wydział Architektury i Budownictwa – Aleksandra Rybicka, tel. 22 443 50 27

Wydział Infrastruktury – Monika Cierniak, tel. 22 443 50 57

Wydział Kultury, Promocji i Sportu – Ewelina Filipek, tel. 22 443 49 88

 

KIEDY: 9 lutego (poniedziałek)

KTO:

Wydział Konserwacji i Środowiska – Mirosława Skośkiewicz, tel. 22 443 50 12

Wydział Informatyki – Zbigniew Gąsiorowski, tel. 22 443 50 42

Wydział Oświaty i Wychowania – Maria Pawłow, tel. 22 443 50 07

Wydział Spraw Społecznych i Świadczeń – Elżbieta Wdowiak, tel. 22 443 49 53

Wydział Architektury i Budownictwa – Agnieszka Woźniak, tel. 22 443 50 30

Wydział Infrastruktury – Monika Cierniak, tel. 22 443 50 57

Wydział Kultury, Promocji i Sportu – Ewelina Filipek, tel. 22 443 49 88

 

KIEDY: 16 lutego (poniedziałek)

KTO:

Wydział Konserwacji i Środowiska – Krystyna Czepan, tel. 22 443 50 13

Wydział Informatyki – Andrzej Zaremba, tel. 22 443 50 41

Wydział Oświaty i Wychowania – Agnieszka Porębska, tel. 22 443 50 09

Wydział Spraw Społecznych i Świadczeń – Elżbieta Wdowiak, tel. 22 443 49 53

Wydział Architektury i Budownictwa – Monika Podbielska, tel. 22 443 50 25

Wydział Infrastruktury – Monika Cierniak, tel. 22 443 50 57

Wydział Kultury, Promocji i Sportu – Ewelina Filipek, tel. 22 443 49 88

 

Informacji udziela również koordynator ds. budżetu partycypacyjnego w dzielnicy Wilanów – p. Aneta Wolska-Zapotoczny, tel. 22 443 50 03

 

 


DZIELNICA WŁOCHY 

GODZINY: 16.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Włochy, al. Krakowska 257

KULTURA: 22 i 29 stycznia, 4 lutego – pok. 338

SPORT: 28 stycznia, 11 lutego – pok. 319

ARCHITEKTURA: 21 stycznia, 4 lutego – pok. 341

OCHRONA ŚRODOWISKA: 26 stycznia, 2 i 12 lutego – pok. 311

EDUKACJA: 19 i 26 stycznia, 2 lutego – pok. 208

INWESTYCJE I INFRASTRUKTURA: 20 stycznia, 3 i 17 lutego – pok. 226, 230

SPRAWY SPOŁECZNE I ZDROWIE: 21 stycznia, 10 lutego – pok. 121

 

 


DZIELNICA WOLA

KTO: Członkowie Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego w Dzielnicy Wola

 

KIEDY: 20 stycznia (wtorek) i 27 stycznia (wtorek)

GODZINY: 16.00-18.00

GDZIE: ZWPEK, ul. Brożka 1a

KIEDY: 20 stycznia (wtorek) i 5 lutego (czwartek)

GODZINY: 17.00-20.00

GDZIE: Klubokawiarnia Jaś i Małgosia, ul. Jana Pawła II 57

KIEDY: 22 stycznia (czwartek)

GODZINY: 18.15-19.45

GDZIE: Cafe Dobra Wola, ul. Zawiszy 14

KIEDY: 23 stycznia (piątek)

GODZINY: 11.00-13.00

GDZIE: Ośrodek Wsparcia dla Seniorów „Pod Jaworami”, ul. Zawiszy 5

KIEDY: 27 stycznia (wtorek)

GODZINY: 18.00-20.00

GDZIE: Hufiec ZHP Wola, ul. Karolkowa 53A

KIEDY: 29 stycznia (czwartek)

GODZINY: 18.00-19.00

KIEDY: 5 lutego (czwartek)

GODZINY: 17.00-18.00

GDZIE: Dom Kultury „Działdowska”, ul. Działdowska 6

KIEDY: 3 lutego (wtorek)

GODZINY: 17.00-20.00

GDZIE: Pływalnia „Foka”, ul. Esperanto 5

KIEDY: 10 lutego (wtorek)

GODZINY: 17.00-20.00

GDZIE: Pływalnia „Nowa Fala”, ul. Garbińskiego 1

 

KTO: Pracownicy Urzędu Dzielnicy Wola

KIEDY: poniedziałki

19 stycznia

26 stycznia

2 lutego

9 lutego

16 lutego

GODZINY: 16.00-18.00

KULTURA: Samodzielne Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Kultury, al. Solidarności 90 (pok. 317 – III piętro)

SPORT I REKREACJA: Samodzielne Wieloosobowe Stanowisko Pracy ds. Sportu i Rekreacji, Skwer Kard. Wyszyńskiego 3

OCHRONA ŚRODOWISKA: Wydział Ochrony Środowiska, al. Solidarności 90 (pok. 326 – III piętro)

INFRASTRUKTURA: Wydział Infrastruktury, ul. Żelazna 99 (pokój 15 lub 20)

ARCHITEKTURA: Wydział Architektury i Budownictwa, al. Solidarności 90 (pok. 217 – II piętro)

GOSPODAROWANIE NIERUCHOMOŚCIAMI: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Bema 70 (pok. 32 – III piętro)

 

 


DZIELNICA ŻOLIBORZ

 

KIEDY: 19 stycznia (poniedziałek)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Żoliborz, pokój nr 2, parter

KTO: Ryszard Pikuła; Wiesława Firlej – Wydział Infrastruktury

 

KIEDY: 20 stycznia (wtorek)

GODZINY: 18.00-20.00

GDZIE: Secret Life Cafe (Słowackiego 15/19, wejście od Krechowieckiej)

KTO: Michał Rapacki

 

KIEDY: 21 stycznia (środa)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Biblioteka Publiczna, ul. Broniewskiego 9a

KTO: Tadeusz Cegiełka

 

KIEDY: 22 stycznia (czwartek)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Żoliborz, pokój nr 2, parter

KTO: Ryszard Pikuła; Robert Milej – Wydział Ochrony Środowiska

 

KIEDY: 26 stycznia (poniedziałek)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Żoliborz, pokój nr 2, parter

KTO: Przemysław Radwan-Röhrenschef; Edyta Dziurlikowska – Wydział Ochrony Środowiska

 

KIEDY: 28 stycznia (środa)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Biblioteka Publiczna, ul. Śmiała 24

KTO: Szymon Wróblewski

 

KIEDY: 29 stycznia (czwartek)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Żoliborz, pokój nr 2, parter

KTO: Tomasz Michałowski; Anna Słomska – Wydział Architektury i Budownictwa

 

KIEDY: 2 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Żoliborz, pokój nr 2, parter

KTO: Anna Nalberczak; Halina Dominiak – Wydział Infrastruktury

 

KIEDY: 4 lutego (środa)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Biblioteka Publiczna, ul. Śmiała 24

KTO: Danuta Konarzewska

 

KIEDY: 5 lutego (czwartek)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Żoliborz, pokój nr 2, parter

KTO: Anna Zembura; Jolanta Tomczak – Wydział Architektury i Budownictwa

 

KIEDY: 7 lutego (sobota)

GODZINY: 11.00-13.00

GDZIE: Targ Śniadaniowy, al. Wojska Polskiego 1A

KTO: Michał Rapacki

 

KIEDY: 9 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Żoliborz, pokój nr 2, parter

KTO: Marta Matys (godz. 17.00-18.00); Małgorzata Michalska-Seruga – Wydział Architektury i Budownictwa

 

KIEDY: 11 lutego (środa)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Biblioteka Publiczna, ul. Mickiewicza 65

KTO: Ryszard Pikuła

 

KIEDY: 12 lutego (czwartek)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Żoliborz, pokój nr 2, parter

KTO: Katarzyna Olesińska (godz. 17.00-18.00); Roman Kowalczyk – Wydział Infrastruktury; Marcin Kowalczyk – Wydział Infrastruktury

 

KIEDY: 16 lutego (poniedziałek)

GODZINY: 15.00-18.00

GDZIE: Urząd Dzielnicy Żoliborz, pokój nr 2, parter

KTO: Adam Buława; Karolina Czarnecka – Wydział Ochrony Środowiska; Wiesław Błasiak – Wydział Infrastruktury

 

 


Szczegółowe informacje na stronach urzędów dzielnic