Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Dyskusje o priorytetach i potrzebach - TERMINY SPOTKAŃ

opublikowany: 05 stycznia 2015 16:41, justyna.piwko

Zapraszamy do udziału w dyskusjach, które odbędą się od 8 do 16 stycznia każdej dzielnicy. Podczas nich będzie można wymienić swoje opinie oraz porozmawiać z przedstawicielami władz poszczególnych dzielnic o działaniach aktualnie podejmowanych przez miasto.

dyskusje w dzielnicach fot. dyskusje w dzielnicach

Dyskusje mieszkańców na temat priorytetów rozwojowych dzielnic mają na celu zwrócenie uwagi, w jakich obszarach są największe potrzeby na działania i jak pomysły mieszkańców na projekty do budżetu będą mogłyby je realizować. Będzie można usłyszeć m.in. o planach inwestycyjnych na terenie dzielnicy oraz wymienić opinie i porozmawiać z przedstawicielami władz poszczególnych dzielnic o innych działaniach aktualnie podejmowanych przez miasto.

 

Terminy spotkań dyskusyjnych w dzielnicach

 

L.p.

Dzielnica

Termin

Lokalizacja

1.

Bemowo

15 stycznia, godz. 17:00

UD Bemowo
(ul. Powstańców Śląskich 70, sala Sesji)

2.

Białołęka

dla Tarchomina, Nowodworów i Piekiełka, czyli obszaru 1:
7 stycznia, środa, godz. 17:00
(sala konferencyjna na 1. piętrze Urzędu Dzielnicy przy ul. Modlińskiej 197)

dla Choszczówki, Dąbrówki Szlacheckiej, Henrykowa, Szamocin i Białołęki Dworskiej, czyli obszaru 2:
12 stycznia, poniedziałek, godz. 17:00
(sala gimnastyczna w Gimnazjum nr 124 przy ul. Przytulnej 3)

dla Kobiałki, Augustowa, Brzezin, Grodziska, Lewandowa i Żerania, czyli obszaru 3:
13 stycznia, wtorek, godz. 18:30
(Duży pokój w „3 pokojach z kuchnią” przy ul. Głębockiej 84)

3.

Bielany

15 stycznia, godz. 17:00

UD Bielany
(ul. Żeromskiego 29 sala nr 30, wejście od ul. Jarzębskiego)

4.

Mokotów

dla Dolnego Mokotowa - 13 stycznia 2015 r., godz. 17:00; Zespół Szkół nr 59 (ul. J. III Sobieskiego 68)

dla Górnego Mokotowa - 14 stycznia 2015 r., godz. 17:00; Centrum Łowicka (ul. Łowicka 21)

5.

Ochota

8 stycznia, godz. 18:00 - Zespół Szkół im. St. Wysockiego - dawna "Kolejówka (ul. Szczęśliwicka 56)

 

 

13 stycznia, godz. 18:00 (infrastruktura i zieleń miejska) - Urząd Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17a

 

 

14 stycznia, godz. 18:00 (oświata, kultura, sport, sprawy społeczne) - Urząd Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17a

6.

Praga-Południe

15 stycznia, godz. 17.00

UD Praga-Południe
(ul. Grochowska 274, sala nr 305)

7.

Praga-Północ

14 stycznia, godz. 17:00

UD Praga-Północ
(ul. Kłopotowskiego 15, sala konferencyjna)

8.

Rembertów

13 stycznia, godz. 18:00

UD Rembertów
(al. Generała A. Chruściela 28, sala 012, piętro -1)

9.

Śródmieście

15 stycznia, godz. 18:00

Marzyciele i Rzemieślnicy
(ul. Bracka 25, III piętro)

10.

Targówek

14 stycznia, godz. 18:00

UD Targówek
(ul. Kondratowicza 20, sala konferencyjna)

11.

Ursus

16 stycznia, godz. 18:00

Domu Kultury Kolorowa
(ul. Gen. Sosnkowskiego 16, sala widowiskowa)

12.

Ursynów

15 stycznia, godz. 18:00

UD Ursynów
(al. Komisji Edukacji Narodowej 61, sala im. J.U. Niemcewicza)

13.

Wawer

13 stycznia, godz. 17:00

Wawerskie Centrum Kultury
(ul. Żegańska 1a)

14.

Wesoła

14 stycznia, godz. 18:00

UD Wesoła
(ul.1 Praskiego Pułku 33, sala 120)

15.

Wilanów

14 stycznia, godz. 17:00

UD Wilanów
(Nowa siedziba - ul. Klimczaka 2, sala widowiskowa na parterze)

16.

Włochy

15 stycznia, godz. 17:00

UD Włochy
(al. Krakowska 257, sala 205)

17.

Wola

15 stycznia, godz. 17:00

UD Wola
(al. Solidarności 90, sala Sesji)

18.

Żoliborz

14 stycznia, godz. 17.30

Gimnazjum nr 56
(ul. Filarecka 2)