Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Punkty głosowania

opublikowany: 13 czerwca 2017 17:06, marek.jezierski

Lista stacjonarnych punktów do głosowania na projekty w ramach budżetu partycypacyjnego.

14 czerwca rozpoczyna się głosowanie na projekty w budżecie partycypacyjnym.

Dla osób, które zdecydują się zagłosować w formie papierowej i osobiście oddać swoją kartę do głosowania przedstawiamy listę punktów głosowania w dzielnicach. Będą to zarówno punkty stacjonarne zlokalizowane w Urzędach Dzielnic oraz punkty dodatkowe. Sprawdź, gdzie możesz zagłosować papierowo! 

Papierowe karty do głosowania można pobrać TUTAJ


BEMOWO

Od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (w poniedziałki od 8.00 do 18.00) - Urząd Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, ul. Powstańców Śląskich 70

Od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy,  ul. Rozłogi 10

19 i 20 czerwca, (podczas spotkań z seniorami ok. godz. 15.00) - Klub Bemowskiego Seniora, ul. Pełczyńskiego 30A

26-30 czerwca, w godz. 6.00-22.00 - OSiR Bemowo, ul. Oławska 3a

19-30 czerwca, w godz. 8.00-22.00 - Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Powstańców Śląskich 44


 

BIAŁOŁĘKA

14 – 30 czerwca, od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00( w poniedziałki od 8.00 do 18.00) - Urząd Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Modlińska 197

16 czerwca, w godz. 14.00-19.00 - Namiot budżetu partycypacyjnego ustawiony przy ul. Przyrzecze (boisko)

17 czerwca, w godz. 11.00-16.00 - Namiot budżetu partycypacyjnego ustawiony na terenie rekreacyjnym znajdującym się przy ul. Odkrytej

18 czerwca, w godz. 11.00-18.00 - Namiot budżetu partycypacyjnego ustawiony w Parku Henrykowskim przy ul. Klasyków

 24 czerwca, w godz. 11.00-16.00 - Namiot budżetu partycypacyjnego ustawiony na terenie rekreacyjnym przy ul. Magicznej

 25 czerwca, w godz. 10.00-15.00 - Namiot budżetu partycypacyjnego ustawiony przy ul. Ostródzkiej 172


 

BIELANY

Od 19 do 30 czerwca, od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (w poniedziałki w godz.  8.00-18.00) Stare Bielany - Urząd Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29

Od 19 do 30 czerwca (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach 10.00 – 18.00 w obszarach:

Chomiczówka - Centrum Rekreacyjno-Sportowe, ul. J. Conrada 6

Wrzeciono/Młociny - Szkoła Podstawowa 263 im. Powstańców Wielkopolskich, ul. Szegedyńska 11         

Piaski – Przychodnia zdrowia, ul. J. Kochanowskiego 19

Wawrzyszew - Młodzieżowy Dom Kultury, ul. H. Ch. Andersena 4

Słodowiec - Szkoła Podstawowa nr 187, ul. L. Staffa 21

Ruda/Marymont/Las Bielański – Klub Seniora "Barka", ul. Klaudyny 18a

Radiowo/Wólka Węglowa/Placówka/Huta - Szkoła Filialna 273, ul. Arkuszowa 202


 

MOKOTÓW

Punkt stały:

Punkty działające w godzinach 15.00 – 19.00:

26 czerwca - Ośrodek Kultury „Forma” SBM Politechnika, ul. Żuławskiego 4/6

21 czerwca - Zespół Szkół nr 20 im. Gen. Józefa Bema, ul. Marynarska 2/6

19 czerwca - Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa „Batory”, ul. Bruna 32

27 czerwca - Lokal usługowy, ul. Puławska 67

20 czerwca - Gimnazjum nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Chełmska 23

30 czerwca - Lokal usługowy, ul. Dolna 21B

19 czerwca - Dom Kultury „Dorożkarnia”, ul. Siekierkowska 28

26 czerwca - Dom Kultury „Dorożkarnia”, ul. Siekierkowska 28

22 czerwca - Dom Obsługi Mieszkańców Służewiec, ul. Smoluchowskiego 2

29 czerwca - Dom Kultury „Kadr”, ul. Gotarda 16

20 czerwca - Gimnazjum nr 1 im. Roberta Schumana, ul. Tyniecka 25

22 czerwca - Lokal usługowy, ul. Marzanny 1A

21 czerwca - Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką”, ul. Mozarta 1

28 czerwca - Amfiteatr pomiędzy ul. Bacha i ul. Sonaty

28 czerwca - Zespół Szkół nr 59, ul. Sobieskiego 68

29 czerwca - Administracja Osiedla „Stegny Północ”, ul. Czarnomorska 11

27 czerwca - Szkoła Podstawowa nr 103 im. Bohaterów Warszawy 1939 – 1944, ul. Jeziorna 5/9

23 czerwca - Skwer Ormiański, ul. Powsińska

 

Punkty działające w godzinach 16.00 – 18.00:

19 czerwca - Skrzyżowanie ulic Wołoska/Odyńca – po stronie ogródków działkowych

20 czerwca - Stacja metra Pole Mokotowskie – wejście przy budynku SGH

21 czerwca - Skrzyżowanie ulic Wołoska/Marynarska – przy przystanku tramwajowym

22 czerwca - Stacja metra Racławicka – po stronie ul. Dąbrowskiego

23 czerwca - Skrzyżowanie ulic Sobieskiego/Limanowskiego – przy pawilonie handlowym

26 czerwca - Stacja metra Wilanowska – przy przystanku tramwajowym w stronę Wyścigów

27 czerwca - Stacja mera Wierzbno – przy przystanku autobusowym w stronę Centrum

28 czerwca - Stacja metra Służew – u zbiegu ulic Wałbrzyskiej i Rolnej

29 czerwca - Skrzyżowanie ulic Sobieskiego/św. Bonifacego – przy przystanku w stronę Wilanowa

30 czerwca - Skrzyżowanie ulic Czerniakowskiej/Gagarina – przy stacji Veturilo


 

OCHOTA

Od wtorku do piątku, 8.00-16.00 (w poniedziałki w godz. 8.00-18.00) – Urząd Dzielnicy Ochota, Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17a

 

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Wydział Infrastruktury dla Dzielnicy Ochota, ul. Filtrowa 62

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Zespół Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Ochota, ul. Radomska 13/21

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00  - Wydział Kultury dla Dzielnicy Ochota, ul. Słupecka 2a

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Gimnazjum z O. Integracyjnym Nr 14, ul. Barska 32

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Zespół Szkół nr 82, Gimnazjum Nr 13, ul. Nowomiejska 37a

 

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia, ul. Białobrzeska 26

Od poniedziałku do piątku, w godz. 7.30-15.30 - Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota, ul. Białobrzeska 11

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Szkoła Podstawowa nr 152, ul. Powstańców Wlkp. 4

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Szkoła Podstawowa nr 175, ul. Trzech Budrysów 32

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Szkoła Podstawowa nr 177, ul. Szczęśliwicka 45/47

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Szkoła Podstawowa nr 327, ul. Białobrzeska 44

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Szkoła Podstawowa z Oddz. Integracyjnymi nr 61, ul. Białobrzeska 27

 

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Zieleniak (biuro lub wolne pomieszczenie handlowe)

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Bazarek przy Mołdawskiej (budka)

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Szkoła Podstawowa z Oddz. Integracyjnymi nr 280, ul. Gorlicka 3

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Jasielska 49/53

Od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00-14.00 - Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral, ul. Majewskiego 17

17 czerwca, w godz. 10:00-13:00 - Punkt mobilny na terenie miejskim przed Halą Kopińską

17 czerwca, w godz. 18.00-20.00  - Park Szczęśliwicki w czasie dzielnicowej potańcówki dla mieszkańców

18 czerwca, w godz. 10.00-13.00 - Punkt mobilny na terenie miejskim przed Halą Kopińską

19 czerwca, w godz. 17.00-20.00 - Punkt mobilny w parku im. Z. Malickiego

20 czerwca, w godz. 16.30-18.30 - Punkt mobilny w kawiarni „Będę później” przy ul. Słupeckiej 4.

21 czerwca, w godz. 16.00-19.00 - Punkt mobilny w Galerii Primrose, ul. Częstochowska 20

22 i 23 czerwca, w godz. 17.00-20.00 - Punkt mobilny na terenie miejskim na Polu Mokotowskim przy pubie Jeff’s

23 czerwca, w godz. 13.00-16.00 - Careffour Express przy ul. Sierpińskiego 1

24 czerwca, w godz. 18.00-20.00 - Punkt mobilny w parku Szczęśliwickim w czasie dzielnicowej potańcówki dla mieszkańców

25 czerwca, w godz. 19.00-20.30 Punkt mobilny w parku Szczęśliwickim w czasie koncertu dla mieszkańców

26 czerwca, w godz. 16.30-18.30- Punkt mobilny w kawiarni „Będę później” przy ul. Słupeckiej 4

27 czerwca, w godz. 16.00-19.00  - Punkt mobilny w parku im. Z. Malickiego

28 czerwca, w godz. 16:00-19:00 - Punkt mobilny w Galerii Primrose, ul. Częstochowska 20,

29 czerwca, w godz. 16.30-18.30 - Punkt mobilny w kawiarni „Będę później” przy ul. Słupeckiej 4

30 czerwca, w godz. 17:00-20:00 - Punkt mobilny na terenie miejskim na Polu Mokotowskim przy pubie Jeff’s


 

PRAGA-POŁUDNIE

Od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (w poniedziałki w godz. 8.00-18.00) - Wydział Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy, ul. Grochowska 274

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, ul. Walewska 4

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Administracja 1 ZGN Dzielnicy Praga-Południe, ul. Niekłańska 35a

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Administracja 5 ZGN Dzielnicy Praga-Południe, ul. Siennicka 44

 

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Administracja 6 ZGN Dzielnicy Praga-Południe, ul. Sulejkowska 45

Od poniedziałku do piątku, w godz.  8.00-16.00 - Administracja 7 ZGN Dzielnicy Praga-Południe, ul. Hetmańska 25

Łącznik między szkołami XLVII LO im. Wyspiańskiego (ul. Międzyborska 64/70) i SP nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi

w dniach 14 czerwca w godz. 10.00 - 15.00

22 czerwca w godz. 12.00-20.00

24 czerwca w godz. 10.00-15.00

29 czerwca w godz. 12.00-20.00 

25 czerwca w godz. 13.00-18.00 - Park nad Balatonem (podczas pikniku z okazji Dnia Gocławia)

26 i 29 czerwca w godz. 9.00-18.00 - Siedziba Spółdzielni Mieszkaniowej Ostrobramska, ul. Tarnowiecka 7

28 czerwca w godz.  14.00-17.00 – OSIR, ul. Siennicka 40


 

PRAGA-PÓŁNOC

Od wtorku do piątku, 8.00-16.00( w poniedziałki od 8.00 do 18.00) - Urząd Dzielnicy Praga- Północ, ul. Kłopotowskiego 15, sala WOM

27 i 29 czerwca, w godz. 13.00-19.00 - punkt plenerowy, skwer przy budynku, ul. Jagiellońska 47d 

28 czerwca, w godz. 11.30-15.30 - Administracja Obsługi Mieszkańców Nr 5, ul. Burdzińskiego 7

21 czerwca, w godz. 11.30-15.30 - Administracja Obsługi Mieszkańców Nr 2, ul. Mackiewicza 11 


 

REMBERTÓW

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 – Urząd Dzielnicy Rembertów, al. Gen. Antoniego Chruściela „Montera” 28

20 czerwca, w godz. 16.00-20.00 –  punkt  przy ul. Bellony róg ul. Pociskowa

21 czerwca, w godz. 16.00-20.00 – punkt  przy ul. Chełmżyńskiej 41

28 czerwca, w godz. 16.00-20.00 – punkt w parku przy ul. Frontowej



ŚRÓDMIEŚCIE

Od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (w poniedziałki w godz.8.00- 18.00) - siedziba Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, ul. Nowogrodzka 43

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 – siedziba Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy ul. Świętojańska 17/9

20 czerwca, w godz. 11.00-18.00 – Plac Grzybowski

22 czerwca, w godz. 11.00-18.00 – Kolumna Zygmunta

24 czerwca, w godz. 11.00-18.00 – Al. 3 Maja / ul. Solec (przy targu na przeciwko dworca Powiśle)

25 czerwca, w godz. 14.00-18.00 – Świetlica – klubokawiarnia, ul. Marszałkowska 17

27 czerwca, w godz. 11.00-18.00 – Klubokawiarnia Międzypokoleniowa, ul. Anielewicza 3/5

29 czerwca, w godz. 11.00 -18.00 - Stacja Metra Centrum - Patelnia


 

TARGÓWEK

Od wtorku do piątku, 8.00-16.00 (w poniedziałki w godz. 8.00-18.00) - Urząd Dzielnicy Targówek Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. Kondratowicza 20

21 czerwca, w godzinach 12.00 - 15.00 - Spółdzielczy Dom Kultury "Lira" – ul. Łojewska 3

24 czerwca, w godzinach 14.00 - 18.00 - Piknik historyczny na Grodzisku - Lasek Bródnowski

25 czerwca, w godzinach 14.00 - 17.00 - Piknik historyczny na Grodzisku - Lasek Bródnowski

25 czerwca, w godzinach 17.00 - 19.00 - Piknik sąsiedzki – Święto ulicy Wincentego – „Kameralnie po sąsiedzku” 


 

URSUS

Od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (w poniedziałki w godz. 8.00- 18.00) - Urząd dzielnicy Ursus, Wydział Obsługi Mieszkańców, Pl. Czerwca 1976 r. nr 1

Od poniedziału do piątku (dni robocze) w godz. 15.00-18.00 -„ACHERÓWKA” , ul. Walerego Sławka 2 (parter)

17 czerwca, w godz. 15.00-19.00 - Namiot wystawiony przez Urząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy na terenie Parku Czechowickiego, podczas wydarzenia DNI URSUSA 2017


 

URSYNÓW 

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (nie obowiązuje od 14 do 18 czerwca) - Urząd Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy, aleja Komisji Edukacji Narodowej 61


 

WAWER

Od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (w poniedziałki w godz.  8.00-18.00) Urząd Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy, ul. Żegańska 1, sala WOM

22 czerwca, w godz. 16.00- 20.00 - Osiedle Las,  plac zabaw przy ul. Łasaka

24 czerwca, w godz. 10.00- 16.00 - Osiedle Radość Piknik Rodzinny w Radości – żyj zdrowo na sportowo ,ul. Wielowiejska 20 

27 czerwca, w godz. 16.00- 20.00 - Osiedle Aleksandrów – Pętla autobusowa, ul. Podkowy

29 czerwca, w godz. 16.00- 20.00 - Osiedle Nadwiśle Kompleks boisk sportowych przy, ul. Skalicowej (róg Traktu Lubelskiego)


 

WESOŁA

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, ul. 1 Praskiego Pułku 33


 

WILANÓW

Od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (w poniedziałki w godz. 8.00- 18.00) - Urząd Dzielnicy Wilanów, Wydział Obsługi Mieszkańców, ul. F. Klimczaka 2 


 

WŁOCHY

Od poniedziałku do piątku, w godz. 14.00-18.00 - Artystyczny Dom Animacji "ADA", ul. Ks. J. Chrościckiego 14

Od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (w poniedziałki w godz. 8.00-18.00) - Urząd Dzielnicy Włochy, Al. Krakowska 257


 

WOLA

Od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00 (w poniedziałki  w godz.  8.00-18.00)  - Urząd Dzielnicy Wola – Wydział Obsługi Mieszkańców, al. Solidarności 90

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia, ul.  Syreny 18

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00 - Ośrodek Pomocy Społecznej, ul. Gen. J. Bema 91

24 i 25 czerwca, w godz. 10.00-16.00 - Pływalnia „Foka”, ul. Esperanto 5

24 i 25  czerwca, w godz. 10.00-16.00 - Pływalnia „Nowa Fala”, ul. Garbińskiego 1

22  czerwca, w godz. 17.00-19.00 - Zespół Wolskich Placówek Edukacji kulturalnej ,ul. Brożka 1 a


 

ŻOLIBORZ

14-30 czerwca, od wtorku do piątku, w godz. 8.00-16.00( w poniedziałki w godz. 8.00-18.00) – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8

24 czerwca, w godz. 10.00-15.00 – Biblioteka, Pl. Inwalidów 3

25 czerwca, w godz. 10.00-14.00 – Parafia Św. J. Kantego, ul. Krasińskiego 31 a

22 czerwca, w godz. 13.00- 19.00 – Biblioteka, ul. Broniewskiego 9a

27 czerwca,  w godz. 10.00-16.00 oraz 28 czerwca w godz. 13.00-19.00 – Biblioteka, ul. Mickiewicza 65

19 czerwca, w godz. 18.00-20.00 oraz 24 czerwca, w godz. 12.00-14.00 – Wspólnota mieszkaniowa, ul. Rydygiera 15

 

Od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00  - Wydział Kultury dla Dzielnicy Ochota, ul. Słupecka 2a