Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Stacjonarne punkty do głosowania - sprawdź lokalizacje!

opublikowany: 08 czerwca 2016 18:57, justyna.piwko

 

14 czerwca rozpoczyna się głosowanie na projekty w budżecie partycypacyjnym.

Dla osób, które zdecydują się zagłosować w formie papierowej i osobiście oddać swoją kartę do głosowania przedstawiamy listę punktów do głosowania w dzielnicach. Będą to zarówno punkty stacjonarne zlokalizowane w Urzędach Dzielnic oraz punkty dodatkowe. Sprawdź gdzie możesz zagłosować papierowo! 

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI GŁOSOWANIA

PAPIEROWE KARTY DO GŁOSOWANIA

ZAPOZNAJ SIĘ Z PROJEKTAMI

 

 


BEMOWO

Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70, poniedziałek w godz. 8:00-18:00, wtorek-piątek w godz. 8:00-16:00

 


BIAŁOŁĘKA

Namioty budżetu partycypacyjnego:

na skrzyżowaniu ul. Światowida i ul. Myśliborskiej, po stronie przystanku tramwajowego w kierunku Tarchomina. Punkt będzie działał 14 czerwca br. w godz. 14:00- 19:00

na terenie rekreacyjnym znajdującym się przy ul. Odkrytej. Punkt będzie działał w dniu 15 czerwca br. w godz. 14:00- 19:00

przy ul. Aluzyjnej na wysokości numeru 33D. Punkt będzie działał w dniu 16 czerwca br. w godz. 14:00-19:00

na terenie rekreacyjnym przy ul. Magicznej. Punkt będzie działał w dniu 18 czerwca br. w godz. 10:00-19:00.

w Parku Henrykowskim przy ul. Klasyków. Punkt będzie działał w dniu 19 czerwca br. w godz. 10:00-19:00.

na terenie rekreacyjnym „Bociani Zakątek” przy ul. Ruskowy Bród. Punkt będzie działał w dniu 22 czerwca br. w godz. 14:00-19:00.

na terenie szkoły podstawowej  nr 112 przy ul. Zaułek 34. Punkt będzie działał w dniu 23 czerwca br. w godz. 14:00-19:00.

 


BIELANY

Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, ul. S. Żeromskiego 29, parter - sala obsługi WOM, poniedziałek w godz. 8:00- 18:00, wtorek-piątek w godz. 8:00-16:00

Centrum Rekreacyjno-Sportowe, ul. Conrada 6, poniedziałek-piątek w godzinach pracy CRS

Centrum Rekreacyjno-Sportowe, ul. Lindego 20, poniedziałek-piątek w godzinach 15:00-19:00 (od 17 czerwca) 

Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Lotników Amerykańskich, ul. Wóycickiego 1/3 Budynek 13, poniedziałek-piątek w godz. 8:00-16:00 (dla Młocin)

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego – Przychodnia przy ul. Kochanowskiego 19, poniedziałek-piątek przez 6 godz. każdego dnia w godzinach pracy Przychodni (14-17.06: od 9:30 do 15:30, 20 i 22.06: od 11:30 do 17:30, 21,23,24.06: od 9:30 do 15:30)

Administracja Osiedla Wawrzyszew, ul. Petöfiego 3, poniedziałek-piątek w godz. 11:00-19:00

Zespół Szkół Nr 118, ul. Kiwerska 3, poniedziałek-piątek w godz. 8:00-16:00

Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury, ul. Estrady 112, poniedziałek-piątek w godz. 10:00-19:00

 


MOKOTÓW

Rejon   Lokalizacja punktów do głosowania                       Termin

A         Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15                     14 czerwca 2016

A         Dom Obsługi Mieszkańców Służewiec, ul. Smoluchowskiego 2     21 czerwca 2016

B         LXVIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Narbutta 31     15 czerwca 2016

B         Szkoła Podstawowa nr 69, ul. Wiktorska 73             22 czerwca 2016

C         Gimnazjum nr 5, al. Niepodległości 27                   16 czerwca 2016

C         XLIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Gandhiego 13   23 czerwca 2016

D         Zespół Szkół nr 59, ul. Sobieskiego 68                  14 czerwca 2016

D         Gimnazjum nr 10, ul. Limanowskiego 9                 21 czerwca 2016

E         Dom Kultury Dorożkarnia, ul. Gościniec 53             15 czerwca 2016

E         Dom Kultury Dorożkarnia, ul. Gościniec 53             22 czerwca 2016

F          Gimnazjum nr 3, ul. Chełmska 23                       16 czerwca 2016

F          Szkoła Podstawowa nr 98, ul. Grottgera 22           23 czerwca 2016

 

Zapraszamy w godzinach 15:00-19:00          

 


OCHOTA

punkty do głosowania:

  1. Urząd Dzielnicy Ochota przy ul. Grójeckiej 17A (pn  8:00-18:00, wt-pt  8:00-16:00)
  2. Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia, ul. Białobrzeska 26, parter, pok. 2 (pn-pt8:00-16:45)
  3. Wydział Oświaty i Wychowania, ul. Radomska 13/21, II piętro, pok. 212 (pn-pt8:00-15:45)

Dodatkowo:

  • 14, 23 i 24 czerwca w Hali Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nowowiejskiej 37B, w godz. 12:00-18:00
  • 15, 17 i 21 czerwca  na Targowisku Zieleniak przy ul. Grójeckiej 97, w godz. 11:00-15:00
  • 16, 20 i 22 czerwca  w Zakładzie Gospodarowania  Nieruchomościami przy ul. Białobrzeskiej 11, w godz. 11:00-15:00

 


PRAGA-POŁUDNIE

Punkty stałe:

Urząd Dzielnicy m. st. Warszawy, ul. Grochowska 274 pn. 8:00-18:00, wt. - pt. w godz. 8:00-16:00

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Walewska 4, pn. - pt. w godz. 8:00-16:00

 


PRAGA-PÓŁNOC

Urząd Dzielnicy Praga-Północ, ul. Kłopotowskiego 15,

poniedziałki w godz. 8:00-18:00

wtorek-piątek w godz. 8:00-16:00

 


REMBERTÓW

Punkt stacjonarny:

Urząd Dzielnicy Rembertów, al. Gen. Antoniego Chruściela „Montera” 28, poniedziałek-piątek w godz. 8:00-16:00

Punkty mobilne:

  1. 15 czerwiec (środa) w godz. 17.00-20.00 – Skwer al. Komandosów róg ul. Niedziałkowskiego
  2. 22 czerwiec (środa) w godz. 17.00-20.00 – Przy WSS Społem, ul. Chełmżyńska 41

 


ŚRÓDMIEŚCIE

PUNKTY DO GŁOSOWANIA W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE

miejsce ustawienia punktu wyborczego

termin

godziny

 

PUNKTY STAŁE

siedziba Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy ul. Nowogrodzka 43

od 14 do 24 czerwca (przez cały czas głosowania)

w godzinach pracy urzędu: poniedziałek od 8.00-18.00; wtorek-piątek od 8.00-16.00

 

siedziba Urzędu Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy ul. Świętojańska 17/9

od 14 do 24 czerwca (przez cały czas głosowania)

w godzinach pracy placówki 8.00-16.00

 

PUNKTY MOBILNE

siedziba Centrum Pomocy Społecznej im. A. Tymowskiego ul. Konwiktorska 3/5

15 czerwca (środa)

8.00-16.00

 

siedziba Centrum Pomocy Społecznej im. A. Tymowskiego ul. Górnośląska 39

16 czerwca (czwartek)

8.00-16.00

 

Fort Traugutta

ul. Międzyparkowa 4A

18 czerwca (sobota)

9.00-14.00

 

plac przed wejściem do metra Centrum

18 czerwca (sobota)

12.00-17.00

 

Cafe Niespodzianka ul. Marszałkowska 7

18 czerwca (sobota)

19  czerwca (niedziela)

 

12.00-18.00

 

Fort Traugutta ul. Międzyparkowa 4A

20 czerwca (poniedziałek)

15.00-18.00

 

róg ulic Nowolipki i gen. Wł. Andersa

 

22 czerwca (środa)

15.00-18.00

 

siedziba ADK1 ul. Dzielna 10A

20 czerwca (poniedziałek)

21 czerwca (wtorek)

23 czerwca (czwartek)

24  czerwca (piątek)

12.00-16.00

 

gmach PAST-y  ul. Zielna 39

21 czerwca (wtorek)

10.00-18.00

 

 


TARGÓWEK

 

obszar

lokalizacja

harmonogram

Bródno

Klub Junona
         ul. Bazyliańska 1

        15.06 - środa: 17:00-19:00
        20.06 - poniedziałek: 17:00-19:00
        23.06 - czwartek: 17:00-19:00

Bródno Podgrodzie

Klub Podgrodzie
         ul. Krasnobrodzka 11

Targówek Fabryczny, Elsnerów, Utrata

Parafia Zmartwychwstania Pańskiego
         ul. Księcia Ziemowita 39

Targówek  Mieszkaniowy

Hala Sportowa OSiR Targówek
         ul. Ossowskiego 25

Zacisze

Szkoła Podstawowa nr 84
         ul. Radzymińska 227

Urząd Dzielnicy Targówek
ul. Kondratowicza 20

w godzinach pracy Wydziału Obsługi Mieszkańców
     poniedziałek: w godz. 8:00-18:00
     wtorek - piątek: w godz. 8:00-16:00

 


URSUS

 dla obszaru Ursus Północ - Urząd Dzielnicy Ursus, plac Czerwca 1976 r. nr 1

                        14-17.06 w godz. 8:00-16:00

                        20.06 w godz. 8:00-18:00

                        21-23.06 w godz. 8:00-16:00

                        24.06 w godz. 8:00-18:00

 dla obszaru Ursus Południe - Acherówka, Walerego Sławka 1

                        17.06 w godz. 14:00-18:00

                        20.06 w godz. 14:00-18:00

                        24.06 w godz. 14:00-18:00

 


URSYNÓW

Urząd Dzielnicy Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 61, poniedziałek-piątek w godz. 8:00-16:00 oraz dodatkowo do godz. 20.00 w piątek 24 czerwca

 

Mobilne punkty do głosowania:

1)    14.06.2016 (wtorek) przy stacji metra Kabaty w godz. 14-18

2)    15.06.2016 (środa)  przy stacji metra Natolin w godz. 14-18

3)    16.06.2016 (czwartek) przy stacji metra Imielin w godz. 14-18

4)    17.06.2016 (piątek) przy stacji metra Stokłosy w godz. 14-18

5)    18.06.2016 (sobota) Park im. R. Kozłowskiego - Kopa Cwila (Dni Ursynowa) w godz. 11.00 -19.00

6)    20.06.2016 (poniedziałek) przy stacji metra Ursynów w godz. 14-18

7)    21.06.2016 (wtorek) przy stacji metra Stokłosy w godz. 14-18

8)    22.06.2016 (środa)  ul. Puławska 475 na terenie Zielonego Ursynowa w godz. 14-18

9)    23.06.2016 (czwartek) Park Przy Bażantarni w godz. 14-18

10)   24.06.2016 (piątek) przy stacji metra Imielin w godz. 14-20

 


WAWER

Stałe punkty

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy

ul. Korkowa 119/123

04-519 Warszawa  - całe głosowanie w godz. 8:00-16:00

 

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami

w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy

ul. Trakt Lubelski 353         

04-667 Warszawa – całe głosowanie w godz. 7:00- 15:00

 

DZIELNICOWE BIURO FINANSÓW OŚWIATY DZIELNICA WAWER

Ul. WŁÓKIENNICZA 54,

04-974 WARSZAWA, - całe głosowanie w godz. 8:00-16:00

 

Urząd Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy  

Żegańska 1,

04-713 Warszawa – całe głosowanie w godz. 8:00-16:00

 

Mobilne punkty

K&M PARK  

Centrum handlowe

Adres: Patriotów 193/195, 04-858 Warszawa – 16 czerwca w godzinach 15:00-19:00

 

Flora Point  

Mrówcza 212,

04-697 Warszawa – 18 czerwca w godzinach 14:00-18:00

 

Klubokawiarnia i Restauracja Kura Domowa  

Restauracja

Adres: Zwoleńska 81,

04-761 Warszawa – 21 czerwca w godzinach 15:00-19:00

 

Sklep spożywczy

Róg ul. Zagórzańskiej 25

04-965 Warszawa  - 23 czerwca w godzinach 15:00-19:00

 


WESOŁA

 Urząd Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy, ul. 1 Praskiego Pułku 33, w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

 


WILANÓW

Urząd Dzielnicy Wilanów, ul. F. Klimczaka 2, w godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku

 


WŁOCHY

Urząd Dzielnicy Włochy, al. Krakowska 257, pon. w godz. 8:00-18:00, wt.-pt. w godz. 8:00-16:00

Artystyczny Dom Animacji ADA,ul. Ks. J. Chrościckiego 14 pon.-pt. w godz. 12:00-18:00

 


WOLA

Urząd Dzielnicy Wola – Wydział Obsługi Mieszkańców

al. Solidarności 90

w poniedziałek w godz.  8.00-18.00

od wtorku do piątku w godz. 8.00-16.00

 

Urząd Dzielnicy Wola – Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia

ul.  Syreny 18

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

 

Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Gen. J. Bema 91

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

 

Hala Sportowa „Reduta”

ul. Redutowa 37

codziennie  w godz. 10.00-20.00

 

Hala Sportowa „Koło”

ul. Obozowa 60

codziennie w godz. 10.00-20.00 

 


ŻOLIBORZ

Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8

Sala Obsługi Mieszkańców

poniedziałek - piątek - w godzinach 8:00-16:00

sobota 18 czerwca  w godz. 10:00-14:00

niedziela 19 czerwca w godz. 10:00-14:00