Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Trwają dyskusje o złożonych projektach

opublikowany: 03 marca 2015 11:13, anna.petroff

Zakończył się etap składania projektów. Trwa właśnie drugi krok budżetu partycypacyjnego - dyskusje o złożonych projektach. Do 22 marca projekty można zmieniać, ulepszać i łączyć.

Trwają dyskusje o złożonych projektach

Zakończył się etap składania projektów.
Trwa właśnie drugi krok budżetu partycypacyjnego - dyskusje o złożonych projektach.
Do 22 marca projekty można zmieniać, ulepszać i łączyć.

Złożyłeś projekt do budżetu partycypacyjnego?
Możesz teraz porozmawiać o nim z sąsiadami i ulepszyć swój projekt tak, żeby odpowiadał na potrzeby jak największej liczby osób. Jeśli chcesz, możesz też połaczyć swój projekt z projektem innego mieszkańca. Przed spotkaniem dyskusyjnym warto zapoznac się z poradnikiem "Podstawy efektywnych wystąpień publicznych" przygotowanym specjalnie dla projektodawców.

Będziesz w czerwcu głosować na projekty?
Podyskutuj teraz z innymi o tym, które projekty są najważniejsze i daj znać projektodawcom, jak mogą poprawić swój projekt. Warto przesyłać autorom propozycje zmian tak, żeby projekty były jak najlepsze.

Dyskutować można on-line NA FORUM oraz na SPOTKANIACH DYSKUSYJNYCH z autorami projektów.

 

Terminy spotkań dyskusyjnych z autorami projektów:

 


BEMOWO

18 marca (środa), godz. 18:00 – Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70 (Sala Sesji)

19 marca (czwartek), godz. 18:00 – Gimnazjum Nr 82 im. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. Czumy 8

Sprawdź, jak podzielone zostały projekty na spotkania.

 

 


BIAŁOŁĘKA

12 marca (czwartek), godz. 18.00 – projekty z obszaru nr 2 – Galeria BS, ul. Łazanowicka 18,

14 marca (sobota), godz. 14:00 – projekty z obszaru nr 3 – "3 pokoje z kuchnią", ul. Głębocka 84

17 marca (wtorek), godz. 18:00 – projekty z obszaru nr 1 – Urząd Dzielnicy Białołęka

 

 


BIELANY

9 marca (poniedziałek), godz. 17:00-20:00 – projekty ogólnodzielnicowe – Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29

12 marca (czwartek), godz. 17:00-20:00 – projekty z obszaru nr V – Bielański Ośrodek Kultury, ul. Goldoniego 1

17 marca (wtorek), godz. 17:00-20:00 – projekty z obszarów II i III – Biblioteka przy ul. Duracza 19

19 marca (czwartek), godz. 17:00-20:00 – projekty z obszarów I i IV – Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29

 

 


MOKOTÓW

10 marca (wtorek), godz. 17:00-20:00 – projekty z rejonu A – Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15

11 marca (środa), godz. 17:00-20:00 – projekty z rejonu B – Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

13 marca (piątek), godz. 17:00-20:00 – projekty z rejonu C – Multimedialna Biblioteka nr XXXI, ul. Tyniecka 40

17 marca (wtorek), godz. 17:00-20:00 – projekty z rejonu D – Zespół Szkół nr 59, ul. Sobieskiego 68

18 marca (środa), godz. 17:00-20:00 – projekty z rejonu E – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, ul. Gościniec 53

20 marca (piątek), godz. 17:00-20:00 – projekty z rejonu F – Gimnazjum nr 3, ul. Chełmska 23

 

 


OCHOTA

19 marca (czwartek), godz. 18:00 – projekty z obszaru Rakowiec – kawiarnia "Kontakt", ul. Księcia Trojdena 11

20 marca (piątek), godz. 18:00 – obszar Szcześliwice – kawiarnia "Co nas kręci, co nas podnieca", ul. Grójecka 128

21 marca (sobota), godz. 15:00 – projekty z obszaru Stara Ochota – klubokawiarnia "Mam Ochotę", ul. Grójeckiej 75

 

 


PRAGA-POŁUDNIE

16 marca (pon.), godz. 18.00 – obszary Kamionek i Grochów Centrum – CAL ul. Paca 40

17 marca (wtorek), godz. 18.00 – projekty ogólnodzielnicowe – Biuro Finansów Oświaty, ul. Grochowska 262

18 marca (środa), godz. 18.00 – obszary Gocław i Saska Kępa – Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 2, ul. Nobla 18/26

19 marca (czw.), godz. 18.00 – Grochów Kinowa i Przyczółek Grochowski – Rada Osiedla, ul. Sygietyńskiego 7, I p.

20 marca (piątek), godz. 18.00 – Grochów Południowy i Północny – Gimnazjum nr 22, ul. Boremlowska 6/12

 

 


PRAGA-PÓŁNOC

Spotkania odbywają się w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Praga-Północ przy ul. Kłopotowskiego 15

9 marca (poniedziałek), godz. 17:00-20:00 – projekty dotyczące infrastruktury, dróg i zieleni

12 marca (czwartek), godz. 17:00-20:00 – projekty sportowe, edukacyjne, kulturalne

Sprawdź, jak podzielone zostały projekty na tematy.

 

 


REMBERTÓW

17 marca (wtorek), godz. 18.00 – projekty ze Starego Rembertowa – Urząd Dzielnicy, al. gen. A. Chruściela 28 s. 12

18 marca (środa), godz. 18.00 – projekty z terenu Wygody i Kawęczyna – Dom Kultury Wygoda, ul. Koniecpolski 14

20 marca (piątek), 18.00 – projekty z Nowego Rembertowa i dot. całej dzielnicy – DK Rembertów, al. Komandosów 8

Sprawdź, jak podzielone zostały projekty na spotkania.

 

 


ŚRÓDMIEŚCIE

14 marca (sobota), 12.00-15.00 – projekty dotyczące przestrzeni publicznej – OSiR ul. Polna 7a

14 marca (sobota), 15.30-18.30 – komunikacja i drogi – OSiR ul. Polna 7a

16 marca (pon), 17.30-20.30 – zieleń miejska i ochrona środowiska – kawiarnia "Państwomiasto", ul. Andersa 29

18 marca (środa), 17.30-20.30 – edukacja i inwestycje oświatowe – Dom Braci Jabłkowskich (IIIp), ul. Bracka 25

19 marca (czw), 17.30 – sport, kultura, pomoc społeczna i zdrowie – Dom Braci Jabłkowskich (IIIp), ul. Bracka 25

 

 


TARGÓWEK

10 marca (wtorek), godz. 18:00 – Bródno (projekty inwestycyjne) – sala konferencyjna Urzędu ul. Kondratowicza 20

12 marca (czw), godz. 18:00 – Targówek Mieszkaniowy – sala Gimnazjum 141 ul. Trocka 4

16 marca (pon), godz. 19:30 – Zacisze i Targówek Fabryczny – sala DK Zacisze - ul. Blokowa 1

17 marca (wtorek), godz 18:00 – Bródno (pozostałe projekty) – sala konferencyjna Urzędu ul. Kondratowicza 20

 

 


URSUS

18 marca (środa), godz. 18:00 – projekty inwestycyjne – Dom Kultury „Kolorowa”, przy ul. Generała Sosnkowskiego 16

19 marca (czwartek) 18:00 – projekty "miękkie" – Dom Kultury „Kolorowa”, przy ul. Generała Sosnkowskiego 16

 

 


URSYNÓW

11 marca (środa), godz. 18.00 – Zielony Ursynów – Szkoła Podstawowa nr 100, ul. Taneczna

12 marca (czw), godz. 18.00 – Ursynów Wysoki Północny – SP nr 303 im. Fryderyka Chopina przy ul. Koncertowej

16 marca (pon), godz. 18.00  – Ursynów Wysoki Południowy – Szkoła Podstawowa nr 340, ul. Lokajskiego, 24 projekty

17 marca (wtorek), godz. 18.00  – obszar ogólnodzielnicowy – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 (30 projektów)

18 marca (środa), godz. 18.00  – obszar  ogólnodzielnicowy – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 (25 projektów)

 

 


WAWER

3 marca (wtorek), godz. 18:00 – ogólnodzielnicowe: edukacja, sport, infrastruktura – Wawerskie CK, Żegańska 1a

4 marca (środa), godz. 18:00 – ogólnodzielnicowe: kultura – Wawerskie Centrum Kultury, Żegańska 1a

6 marca (piątek), godz. 18:00 – obszary: Międzylesie i Radość – Wawerskie Centrum Kultury, Żegańska 1a

9 marca (poniedziałek), godz. 18:00 – obszary: Miedzeszyn i Nadwiśle – XXV LO. ul. Halna 20

11 marca (środa), godz. 18:00 – obszary: Las i Zerzeń – Szkoła Podstawowa 128. ul. Kadetów 15

13 marca (piątek), godz. 18:00 – Marysin Wawerski Południowy i Północny – Zespół Szkół 115. ul. Króla Maciusia 5

16 marca (poniedziałek), godz. 18:00 – Anin – Filia WCK Anin, ul. Poprzeczna 13

17 marca (wtorek), godz. 18:00 – Wawer i Sadul – Zespół Szkoł 116. ul. Koryncka 33

20 marca (piątek), godz. 18:00 – Aleksandrów i Falenica – Filia WCK Aleksandrów. ul. Samorządowa 10

 

 


WESOŁA

10 marca (wtorek), godz. 18:00 – 12 projektów – Gimnazjum Nr 120, ul. Armii Krajowej 39

11 marca (środa), godz. 18:00 – 14 projektów – Gimnazjum Nr 120, ul. Armii Krajowej 39

17 marca (wtorek), godz. 18:00 – 4 projekty – w Zespole Szkół nr 94, ul. Krótka 1

18 marca (środa), godz. 18:00 – 10 projektów – Gimnazjum nr 119, ul. Klimatyczna 1

 

 


WILANÓW

17 marca (wtorek), godz 17:00-20:00 – wszysytkie projekty – sala widowiskowa UD Wilanów, ul. Klimczaka 2 (parter)

 

 


WŁOCHY

Wszystkie spotkania odbywają się w Urzędzie Dzielnicy, al. Krakowska 257, sala 205 (II piętro)

12 marca (czwartek), godz. 17.00-20.00 – temat: kultura i edukacja 

16 marca (poniedziałek), godz. 17.00-20.00 – temat: sport i zdrowie

19 marca (czwartek), godz. 17.00-20.00 – temat: przestrzeń publiczna, komunikacja, drogi, pomoc społeczna

Sprawdź, jak podzielone zostały projekty na tematy

 

 


WOLA

14 marca (sobota), 12:00 – projekty z rejonu Młynów – Dom Kultury Działdowska, ul. Działdowska 6

16 marca (poniedziałek), 17:30 – Nowolipki i Powązki – Gimnazjum nr 49, ul. Smocza 19

17 marca (wtorek), 17:30 – Ulrychów i Odolany – Biblioteka nr 36, ul. Redutowa 48 

18 marca (środa), 17:30 – Koło – ZWPEK, Zespół Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej (ZWPEK) ul. Brożka 1a

19 marca (czwartek), 17:30 – Czyste i Mirów – Biblioteka nr 46, ul. Chłodna 11

21 marca (sobota), 12:00 i 15:00 – projekty ogólnodzielnicowe – Dom Kultury Działdowska, ul. Działdowska 6

projekty prezentowane od godz. 12:00

projekty prezentowane od godz. 15:00

 

 


ŻOLIBORZ

Wszystkie spotkania odbywają się w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz w sali konferencyjnej nr 328

9 marca (poniedziałek), godz. 18:00 – projekty z obszaru ogólnodzielnicowego (projekty "miękkie" - sprawdź)

16 marca (poniedziałek), godz. 18:00 – projekty z obszaru ogólnodzielnicowego (projekty inwestycyjne)

17 marca (wtorek), godz. 18:00 – projety z obszarów Żoliborz Centralny oraz Marymont-Potok - Żoliborz Dziennikarski

19 marca (czwartek), godz. 18:00 – projekty z obszarów Sady Żoliborskie-Zatrasie oraz Żoliborz Południowy-Powązki

 

 

 

Pliki do pobrania