Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Aktualności

piątek, 6 lipiec, 2018 - 12:27
Ogłoszenie wyników głosowania

Ogłoszenie wyników głosowania w ramach V edycji

Czytaj dalej
czwartek, 14 czerwiec, 2018 - 16:18
Punkty głosowania papierowego

Od 15 do 30 czerwca trwa głosowanie na pomysły w ramach V edycji budżetu partycypacyjnego w Warszawie.

Czytaj dalej
środa, 13 czerwiec, 2018 - 10:23
Autorze! Promuj swój projekt!

Poniżej znajdziecie terminy imprez w trakcie, których możecie zachęcać sąsiadów i innych mieszkańców do tego by zagłosowali na Wasz projekt.

Czytaj dalej
wtorek, 5 czerwiec, 2018 - 16:06
Porozmawiaj z Radą ds. budżetu partycypacyjnego!

Chcesz poznać członków Rady ds. budżetu partycypacyjnego? Chcesz z nimi porozmawiać o budżecie partycypacyjnym w Warszawie? Masz jakieś pytania, uwagi, propozycje zmian?

Czytaj dalej
poniedziałek, 4 czerwiec, 2018 - 13:16
1628 pomysłów dopuszczonych do głosowania!

Rozlosowana została kolejność pomysłów na kartach do głosowania.

Czytaj dalej
piątek, 1 czerwiec, 2018 - 10:25
Budżet partycypacyjny – skorzystaj ze zrealizowanych projektów

Przez cały czerwiec na terenie Warszawy odbędą się wydarzenia w miejscu projektów zrealizowanych w ramach dotychczasowych czterech edycji budżetu partycypacyjnego.

Czytaj dalej
wtorek, 29 maj, 2018 - 16:33
Szukamy wolontariuszy

Poszukujemy wolontariuszy do pomocy w obsłudze głosowania w ramach budżetu partycypacyjnego! Jeśli chcesz działać, lubisz nowe wyzwania, chcesz współtworzyć największy proces partycypacyjny w Warszawie, dołącz do zespołu wolontariuszy w ramach budżetu partycypacyjnego w Warszawie!

Czytaj dalej
czwartek, 12 kwiecień, 2018 - 11:13
Jak zmienić budżet partycypacyjny?

Budżet partycypacyjny wpisał się w codzienność Warszawy. Co roku ponad 100 tysięcy osób głosuje na pomysły, które potem pojawiają się w przestrzeni stolicy. Miasto zrealizowało już ponad 1500 pomysłów mieszkańców i wciąż realizuje kolejne. Przestrzeń Warszawy zmienia się dzięki Waszej aktywności i Waszym pomysłom.

Czytaj dalej
czwartek, 15 marzec, 2018 - 12:11
Konkurs dotacyjny na działania promujące głosowanie w bp

Do 11 kwietnia organizacje pozarządowe mogą składać oferty na realizacje działań w ramach otwartego konkursu „Głosuję w budżecie partycypacyjnym! II”.

Czytaj dalej
piątek, 9 marzec, 2018 - 16:11
Ewaluacja V edycji - szukamy wykonawcy!

Celem zamówienia jest przeprowadzenie badania ewaluacyjnego budżetu partycypacyjnego pod kątem aktywności wybranych grup w procesie. Celem badania jest analiza wybranych problemów związanych z realizacją procesu.

Czytaj dalej
czwartek, 22 luty, 2018 - 16:41
Terminy spotkań dyskusyjnych

JAKA BĘDZIE TWOJA OKOLICA?

Czytaj dalej
piątek, 9 luty, 2018 - 09:10
W 5. edycji warszawiacy zgłosili 2433 pomysły

Znamy liczbę projektów zgłoszonych do budżetu partycypacyjnego!

Czytaj dalej
środa, 10 styczeń, 2018 - 13:06
Maratony pisania projektów

Wiesz już, co mogłoby powstać w Twojej okolicy? Jeszcze szukasz inspiracji? Przyjdź na maraton pisania projektów do budżetu partycypacyjnego.

Czytaj dalej
środa, 6 grudzień, 2017 - 18:08
Chcesz zgłosić pomysł, ale potrzebujesz pomocy? Skonsultuj się!

Nie wiesz jak złożyć projekt do budżetu partycypacyjnego? Chcesz zgłosić pomysł, ale masz problem z określeniem właściciela terenu? Nie jesteś pewna/-y czy dobrze oszacowałaś/-eś kosztorys w swoim pomyśle? Skonsultuj się z urzędnikiem! Zadzwoń, przyjdź na dyżur lub maraton pisania projektów.

Czytaj dalej
wtorek, 5 grudzień, 2017 - 17:01
Rusza projekt „As w budżecie partycypacyjnym”

Celem projektu jest wsparcie starszych mieszkańców Śródmieścia i Pragi-Północ w aktywnym uczestnictwie w 5. edycji budżetu partycypacyjnego. Seniorzy z tych dwóch dzielnic będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat budżetu oraz przede wszystkim skorzystać ze wsparcia podczas opracowywania i składania własnych projektów.

Czytaj dalej