Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Aktualności

piątek, 9 luty, 2018 - 09:10
W 5. edycji warszawiacy zgłosili 2433 pomysły

Znamy liczbę projektów zgłoszonych do budżetu partycypacyjnego!

Czytaj dalej
środa, 10 styczeń, 2018 - 13:06
Maratony pisania projektów

Wiesz już, co mogłoby powstać w Twojej okolicy? Jeszcze szukasz inspiracji? Przyjdź na maraton pisania projektów do budżetu partycypacyjnego.

Czytaj dalej
środa, 6 grudzień, 2017 - 18:08
Chcesz zgłosić pomysł, ale potrzebujesz pomocy? Skonsultuj się!

Nie wiesz jak złożyć projekt do budżetu partycypacyjnego? Chcesz zgłosić pomysł, ale masz problem z określeniem właściciela terenu? Nie jesteś pewna/-y czy dobrze oszacowałaś/-eś kosztorys w swoim pomyśle? Skonsultuj się z urzędnikiem! Zadzwoń, przyjdź na dyżur lub maraton pisania projektów.

Czytaj dalej
wtorek, 5 grudzień, 2017 - 17:01
Rusza projekt „As w budżecie partycypacyjnym”

Celem projektu jest wsparcie starszych mieszkańców Śródmieścia i Pragi-Północ w aktywnym uczestnictwie w 5. edycji budżetu partycypacyjnego. Seniorzy z tych dwóch dzielnic będą mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat budżetu oraz przede wszystkim skorzystać ze wsparcia podczas opracowywania i składania własnych projektów.

Czytaj dalej
czwartek, 30 listopad, 2017 - 15:54
Szczegółowe zasady V edycji w dzielnicach

.

Czytaj dalej
poniedziałek, 20 listopad, 2017 - 09:23
Startuje piąta edycja budżetu partycypacyjnego

30 listopada o godzinie 18:00 w całej Warszawie rusza piąta edycja budżetu partycypacyjnego!

Czytaj dalej
czwartek, 9 listopad, 2017 - 17:42
Rusza projekt „Seniorze – działaj i zmieniaj swoje miasto”

Promujemy budżet partycypacyjny wśród warszawskich seniorów.

Czytaj dalej
czwartek, 19 październik, 2017 - 15:57
Zasady V edycji budżetu partycypacyjnego

REGULAMIN BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO

Czytaj dalej
środa, 4 październik, 2017 - 12:35
Zgłoś się do Zespołu ds. budżetu partycypacyjnego!

Chcesz decydować o różnych kwestiach związanych z budżetem partycypacyjnym w Twojej dzielnicy m.in. o podziale dzielnicy na obszary oraz podziale kwoty pieniędzy pomiędzy obszarami? Chcesz się włączyć w prowadzenie akcji informacyjnej? Chcesz poznać budżet partycypacyjny "od kuchni"?

Czytaj dalej
poniedziałek, 7 sierpień, 2017 - 16:44
Szukamy wykonawcy ewaluacji realizacji projektów

Celem zamówienia jest przeprowadzenie badania ewaluacyjnego procesu realizacji projektów wybranych przez mieszkańców. Badanie ma być przeprowadzone na terenie objętym działaniami rewitalizacyjnymi w ramach 3 dzielnic – Praga-Północ, Praga-Południe i Targówek.

Czytaj dalej
środa, 2 sierpień, 2017 - 16:37
Partycypacyjny przewodnik kulturalno-sportowy!

Skorzystajcie z efektów budżetu partycypacyjnego! Wakacyjna pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu w sposób aktywny lub też bardziej spokojny. W każdej z dzielnic mieszkańcy Warszawy znajdziecie coś dla siebie.

Czytaj dalej
poniedziałek, 17 lipiec, 2017 - 14:58
Wyniki głosowania w budżecie partycypacyjnym

Znamy już wyniki głosowania mieszkańców w IV edycji budżetu partycypacyjnego!

Czytaj dalej
poniedziałek, 3 lipiec, 2017 - 12:04
Ogłoszenie wyników głosowania

Ogłoszenie wyników

Czytaj dalej
wtorek, 27 czerwiec, 2017 - 10:44
Ewaluacja budżetu partycypacyjnego

Trwa ewaluacja czwartej edycji budżetu partycypacyjnego w Warszawie.

Czytaj dalej
wtorek, 13 czerwiec, 2017 - 16:58
Punkty głosowania

Lista stacjonarnych punktów do głosowania na projekty w ramach budżetu partycypacyjnego.

Czytaj dalej