Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Koordynatorzy ds. budżetu partycypacyjnego

opublikowano: środa, 15 styczeń, 2014 - 11:52, justyna.piwko

Skontaktuj się z koordynatorem, jeśli masz wątpliwości związane z budżetem partycypacyjnym w danej dzielnicy.

Koordynatorzy w jednostkach mogą pomóc np. przygotować kosztorys lub opis projektu w ramach zadań, którymi zajmuje się dana jednostka.

Bemowo – Aleksander Graniewski – a.graniewski@um.warszawa.pl, tel. 533 77 55

Białołęka – Anna Rurka – arurka@um.warszawa.pl, tel. 51 03 350

              Joanna Pernal-Stasińska - jpernal-stasinska@um.warszawa.pl, tel. 510 33 53

Bielany – Witold Strzeszewski – witold.strzeszewski@um.warszawa.pl, tel. 373 33 70

Mokotów – Maciej Pszkit – mpszkit@um.warszawa.pl, tel. 565 14 25                                      

Ochota – Anna Grabowskaa.grabowska@um.warszawa.pl, tel. 57 83 432

Praga-Południe – Magdalena Mroczek – mmroczek@um.warszawa.pl, tel. 443 52 44     

          od 19 stycznia zastępstwo: Anna Wojtasik – awojtasik@um.warszawa.pl, tel. 22 44-35-389        

Praga-Północ – Barbara Domańska – b.domanska@um.warszawa.pl, tel. 443 79 14

Rembertów – Anna Koczorowska – akoczorowska@um.warszawa.pl, tel. 443 38 45                           

Śródmieście – Mirosław Pawłowski – mirpawlowski@um.warszawa.pl, tel. 279 20 72

Targówek – Sylwia Weilandt – sweilandt@targowek.waw.pl; tel. 44 38 531      

Ursus – Iwona Jabłonowska – ijablonowska@ursus.warszawa.pl, tel. 478 61 13

             Norbert Pyza – npyza@ursus.warszawa.pl                         

Ursynów  – Magdalena Słodka - mslodka@ursynow.pl, tel. 44 37 503                     

Wawer – Dorota Głażewska – dglazewska@um.warszawa.pl, tel. 443 68 69

Wesoła – Dorota Gajewska – dgajewska@um.warszawa.pl, tel. 773 60 87

Wilanów – Aneta Wolska – awolska@um.warszawa.pl, tel. 44 34 987                  

Włochy – Dariusz Ciesielski – dciesielski@um.warszawa.pl, tel. 443 43 13

Wola – Mariusz Trzciałkowski – mtrzcialkowski@um.warszawa.pl, tel. 443 56 24 

            Agnieszka Proszowska - aproszowska@um.warszawa.pl, tel. 443 56 12

Żoliborz – Monika Nowaczyk-Lasota – mnowaczyk@um.warszawa.pl, tel. 560 13 77

 

Zarząd Oczyszczania Miasta – Iwona Fryczyńska – fryczynska@zom.waw.pl, tel. 22 277 04 72

Lasy Miejskie – Andżelika Gackowska – gackowska@lasymiejskie.waw.pl, tel. 608 353 072

Zarząd Dróg Miejskich – Mikołaj Pieńkos – m.pienkos@zdm.waw.pl, tel. 22 55 89 336

Zarząd Transportu Miejskiego – Łukasz Filipczak – l.filipczak@ztm.waw.pl, tel. 22 45 94 275

Zespół Żłobków m.st. Warszawy – Agnieszka Domańska – adomanska@zlobki.waw.pl, tel. 22 565 23 54

                                           Renata Trólka – rtrolka@zlobki.waw.pl, tel. 22 565 23 45

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

                                           Artur Niewęgłowski – anieweglowski@aktywnawarszawa.waw.pl, tel. 728 403 172

Zarząd Mienia m.st. Warszawy (dział ds. zagospodarowania nadbrzeża Wisły) 

                                           Katarzyna Niebrzydowska - wisla@zmw.waw.pl, tel. 22 836 81 03

 

 

Koordynator budżetu partycypacyjnego w Centrum Komunikacji Społecznej

Justyna Piwko – jpiwko@um.warszawa.pl – 22 443 34 21