Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Koordynatorzy ds. budżetu partycypacyjnego

opublikowano: środa, 15 styczeń, 2014 - 11:52, justyna.piwko

Skontaktuj się z koordynatorem, jeśli masz wątpliwości związane z budżetem partycypacyjnym w danej dzielnicy.

Koordynatorzy w jednostkach mogą pomóc np. przygotować kosztorys lub opis projektu w ramach zadań, którymi zajmuje się dana jednostka.

Bemowo – Aleksander Graniewski – a.graniewski@um.warszawa.pl, tel. 443 76 94

Białołęka – Anna Rurka – arurka@um.warszawa.pl, tel. 510 33 50

                Joanna Pernal-Stasińska - jpernal-stasinska@um.warszawa.pl, tel. 510 33 53

Bielany – Witold Strzeszewski – witold.strzeszewski@um.warszawa.pl, tel. 373 33 70

                Sylwia Lacek - slacek@um.warszawa.pl, tel. 373 33 08

Mokotów – Maciej Pszkit – mpszkit@um.warszawa.pl, tel. 443 63 32                                     

 Ochota – Anna Grabowskaa.grabowska@um.warszawa.pl, tel. 578 34 32

Praga-Południe – Anna Wojtasik – awojtasik@um.warszawa.pl, tel. 443 53 89        

Praga-Północ – Barbara Domańska – b.domanska@um.warszawa.pl, tel. 443 79 14

Rembertów – Anna Koczorowska – akoczorowska@um.warszawa.pl, tel. 443 38 45                           

Śródmieście – Mirosław Pawłowski – mirpawlowski@um.warszawa.pl, tel. 443 92 44

Targówek – Sylwia Weilandt – sweilandt@targowek.waw.pl; tel. 443 85 31

                  Monika Gołębiowska, mgolebiowska@um.warszawa.pl, tel. 443 86 52

 Ursus – Iwona Jabłonowska – ijablonowska@ursus.warszawa.pl, tel. 443 61 13

             Norbert Pyza – npyza@ursus.warszawa.pl, tel. 443 60 73                         

Ursynów  – Magdalena Słodka - mslodka@ursynow.pl, tel. 443 75 03                     

Wawer – Dorota Głażewska – dglazewska@um.warszawa.pl, tel. 443 68 69

Wesoła – Dorota Gajewska – dgajewska@um.warszawa.pl, tel. 773 60 87

Wilanów – Aneta Wolska – awolska@um.warszawa.pl, tel. 443 49 87                  

 Włochy – Dariusz Ciesielski – dciesielski@um.warszawa.pl, tel. 443 43 13

 Wola – Mariusz Trzciałkowski – mtrzcialkowski@um.warszawa.pl, tel. 443 56 24 

            Agnieszka Proszowska - aproszowska@um.warszawa.pl, tel. 443 56 12

 Żoliborz – Monika Nowaczyk – mnowaczyk@um.warszawa.pl, tel. 443 89 18   

 

Zarząd Oczyszczania Miasta – Iwona Fryczyńska – fryczynska@zom.waw.pl, tel. 277 04 72

Lasy Miejskie – Andżelika Gackowska – gackowska@lasymiejskie.waw.pl, tel. 608 353 072

Zarząd Dróg Miejskich – Mikołaj Pieńkos – m.pienkos@zdm.waw.pl, tel. 558 93 36               

                                  Katarzyna Górska-Manczenko – k.gorska@zdm.waw.pl, tel. 558 91 28

Zarząd Transportu Miejskiego – Łukasz Filipczak – l.filipczak@ztm.waw.pl, tel. 459 42 75

Zespół Żłobków m.st. Warszawy – Agnieszka Domańska – adomanska@zlobki.waw.pl, tel. 565 23 54

Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

                                           Artur Niewęgłowski – anieweglowski@aktywnawarszawa.waw.pl, tel. 728 403 172

Zarząd Mienia m.st. Warszawy (dział ds. zagospodarowania nadbrzeża Wisły) 

                                           Katarzyna Niebrzydowska - wisla@zmw.waw.pl, tel. 513 794 991

 

Koordynator budżetu partycypacyjnego w Centrum Komunikacji Społecznej

Justyna Piwko – jpiwko@um.warszawa.pl, 443 34 21