Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Terminy spotkań o pomysłach

opublikowano: piątek, 23 luty, 2018 - 15:59, marek.jezierski

JAKA BĘDZIE TWOJA OKOLICA?

Ruszają spotkania dyskusyjne o pomysłach zgłoszonych do budżetu partycypacyjnego. W 18 dzielnicach odbędzie się ponad 100 spotkań, na których omówione zostanie ponad 2000 propozycji mieszkańców na zmiany w Warszawie.

Od 26 lutego do 18 marca 2018 r. w każdej dzielnicy odbędą się spotkania, na których zaprezentowane zostaną zgłoszone projekty. Spotkania są otwarte - wszyscy mieszkańcy mogą przyjść na spotkania, zadać pytania autorom zgłoszonych pomysłów oraz pracownikom urzędu, zgłosić uwagi, wyrazić swoje poparcie lub sprzeciw. Na podstawie zgłoszonych uwag, autorzy pomysłów, będą mogli dokonać zmian w swoich propozycjach.

Wszystkie zgłoszone pomysły można przejrzeć i skomentować na stronie twojbudzet.um.warszawa.pl

Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniach i rozmowy o zgłoszonych pomysłach. To bardzo ważne, żeby ulepszyć zgłoszone propozycje tak, aby jak najlepiej odpowiadały na potrzeby mieszkańców.

Terminy spotkań:

 

BEMOWO

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego

1 marca (czwartek), godz. 17:00-21:00 - Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa jelonki”, ul. Powstańców Śląskich 44

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru 3: Chrzanowa, Jelonek Południowych i Jelonek Północnych

6 marca (wtorek), godz. 18:00-21:00 - Miejsce Aktywności Lokalnej „Dwa jelonki”, ul. Powstańców Śląskich 44

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru 2: Obszar Boernerowo, Fort Radiowo, Górce, Groty

12 marca (poniedziałek), godz. 18:00-21:00 - Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru 1: Bemowo – Lotnisko, Fort Bema

15 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00 - Urząd Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70

 

 

BIAŁOŁĘKA 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 1 (Tarchomin, Nowodwory, Kępa Tarchomińska)

1 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00 - SP 342, ul. Strumykowa 21a (sala 135)
– rejon ulic: Strumykowa, Hanki Ordonówny, Odkryta, Światowida, Leśna Polanka, Aluzyjna, Przyrzecze

3 marca (sobota), godz. 11:00-14:00, Urząd Dzielnicy Białołęka, ul. Modlińska 197 (sala konferencyjna)
– rejon ulic: Milenijna, Ceramiczna, Pomorska, Botewa, Ćmielowska, Picassa, Porajów, Świderska, Trakt Nadwiślański

4 marca (niedziela), godz. 11:00-14:00, SP 344, ul. Erazma z Zakroczymia 15 (aula) 
– rejon ulic: Książkowa, Erazma z Zakroczymia, Światowida, Talarowa, Mehoffera, Nowodworska

 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 2 (Choszczówka, Białołęka Dworska, Henryków, Dąbrówka Szlachecka, Szamocin)

6 marca (wtorek), godz. 18:00-21:00, SP 257, ul. Podróżnicza 11 (stołówka)
– rejon ulic: Wałuszewska, Bohaterów, Klasyków, Podróżnicza, Waligóry, Ciupagi, Polnych Kwiatów, Zyndrama z Maszkowic, Dynamiczna, Żywiczna, Palestera

17 marca (sobota), godz. 15:00-18:00, SP 367, ul. Przytulna 3 (aula)
– rejon ulic: Piwoniowa, Łazanowicka, Kiersnowskiego, Brzezińska, Jabłoni, Raciborska, Zawiślańska, Chlubna, Przytulna, Przylesie, Fletniowa, Mehoffera.

 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 3 (Kobiałka, Brzeziny, Grodzisk, Lewandów, Augustów)

8 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00, SP 356, ul. Głębocka 66 (stołówka)
– rejon ulic: Głębocka, Magiczna, Skarbka z Gór, Berensona, Lewandów, Zaułek, Ostródzka, Kartograficzna.

9 marca (piątek), godz. 18:00-21:00, SP 31, ul. Kobiałka 49 (aula)
 – rejon ulic: Ruskowy Bród, Kobiałka, Frachtowa, Ostródzka, Zdziarska, Kroczewska, Olesin, Mochtyńska, Mańkowska

15 marca (czwartek), godz. 18:00-21:00, SP 231, ul. Juranda ze Spychowa 10, hol przy wejściu do klas 4-6 
– rejon ulic: Ostródzka, Juranda ze Spychowa, Toporczyków, Echa Leśne, Truskawkowa, Śliwkowa, Staropolska, Piasta Kołodzieja.

 

Dyskusje o pomysłach z Obszaru 4 (Annopol, Piekiełko, Żerań)

14 marca (środa), godz. 18:00-21:00, SP 365, ul. Płużnicka 4 (sala widowiskowa) 
– rejon ulic: Elektronowa, Płochocińska, Myśliborska, Portowa, Marywilska, Kowalczyka, Krzyżówki, Szlachecka, Przykoszarowa

 

 

BIELANY

26  lutego (poniedziałek), Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego), sala widowiskowa
godz. 17:00 – omawiane będą projekty dotyczące sportu i rekreacji, 
godz. 18:00 – omawiane będą projekty dotyczące oświaty.

 

27 lutego (wtorek), Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego), sala widowiskowa
godz. 17:00 – omawiane będą projekty dotyczące spraw społecznych, kultury
godz. 19:00 – dalsza część projektów dotycząca kultury

 

28 lutego (środa), Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego), sala widowiskowa
godz. 17:00 – omawiane będą projekty dotyczące infrastruktury sportowej i rekreacyjnej przy placówkach oświatowych
godz. 19:00 – omawiane będą projekty dotyczące przestrzeni publicznej (chodniki, oświetlenie, parkingi, monitoring)

 

1 marca (czwartek), Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego), s. 155 (I piętro) 
godz. 17:00 – omawiane będą projekty dotyczące infrastruktury drogowej i transportu publicznego

 

6 marca (wtorek), Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego), sala widowiskowa
godz. 17:00 – omawiane będą projekty dotyczące przestrzeni wypoczynkowej (skwery, parki, ogródki)
godz. 18:30 – omawiane będą projekty dotyczące przestrzeni sportowo-rekreacyjnej (place zabaw, miejsca rekreacyjne)

 

7 marca (środa), Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego), sala widowiskowa
godz. 17:00 – omawiane będą projekty dotyczące przestrzeni zieleni miejskiej
godz. 19:00 – omawiane będą projekty dotyczące zwierząt w mieście

 

 

MOKOTÓW 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Sielce
26 i 27 lutego (poniedziałek i wtorek), godz. 17:30 - Teatr BAZA, ul. Podchorążych 39

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Miasto Ogród Sadyba
28 lutego (środa), godz. 17:30 - SP nr 115, ul. Okrężna 80

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Służewiec
1 marca
 (czwartek), godz. 17:30 – Dom Kultury KADR, ul.Przemysława Gintrowskiego 32

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Wierzbno, Wyględów 
5 i 6 marca
 (poniedziałek i wtorek), godz. 17:30 – Biblioteka Multimedialna dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI, ul. Tyniecka 40 A

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Stary Mokotów
7 i 8 marca (środa i czwartek ), godz. 17:30 - Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Siekierki, Augustówka
12 marca (poniedziałek), godz. 17:30 - Dom Kultury „Dorożkarnia”, ul. Siekierkowska 28

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Służew
13 marca (wtorek), godz. 17:30 - Służewski Dom Kultury, ul. Bacha 15

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Sadyba, Stegny 
14 marca (środa), godz. 17:30 - SP nr 307, ul. Barcelońska 8
15 marca (czwartek), godz. 17:30 - Zespół Szkół nr 59, ul. Sobieskiego 68

 

 

OCHOTA

Dyskusje o pomysłach z obszaru Rakowiec 
1 i 2 marca
 (czwartek i piątek), godz. 17:30  - Miejsce Aktywności Lokalnej MAL, ul. Grójecka 109

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego
3 marca (sobota), godz. 11:00 - Urząd Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17a

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Szczęśliwice
9 marca (piątek), godz. 17:30, ZS im. S. Wysockiego d. Kolejówka, ul. Szczęśliwicka 56

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Stara Ochota
10 marca (sobota), godz. 11:00, Urząd Dzielnicy Ochota, ul. Grójecka 17a

 

Lista pomysłów omawianych na poszczególnych spotkaniach 

 

 

PRAGA-PÓŁNOC

Dyskusje o pomysłach dotyczących Ogrodu Jordanowskiego i terenów zieleni (część I)

7 marca (środa), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, sala konferencyjna

 

Dyskusje o pomysłach infrastrukturalnych

8 marca (czwartek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, sala konferencyjna

 

Dyskusje o pomysłach dotyczących zieleni oraz kultury

12 marca (poniedziałek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, sala konferencyjna

 

Dyskusje o pomysłach dotyczących sportu, oświaty oraz bibliotek

14 marca (środa), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15, sala konferencyjna


Lista pomysłów omawianych na poszczególnych spotkaniach 

  

 

PRAGA-POŁUDNIE 

Dyskusje o pomysłach z obszarów: Grochów Centrum / Grochów Północny
27 lutego (wtorek), godz. 17:00 – Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty, ul. Grochowska 262 (sala konferencyjna I p.)

 

Dyskusje o pomysłach z obszarów: Grochów Kinowa/Przyczółek Grochowski
1 marca (czwartek), godz. 17:00 – Zarząd Gospodarowania Nieruchomościami, ul. Walewska 4

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Grochów Południowy
5 marca (poniedziałek), godz. 17:00 - Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Majdańska 30/36

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Gocław
7 marca (środa), godz. 17:00 - Klub Kultury Seniora, ul. Pawlikowskiego 2

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego 
10 marca (sobota), godz. 10:00 oraz 13:00 - Urząd Dzielnicy Praga-Południe, ul. Grochowska 274 (s.305 III p.)

Lista projektów omawianych na poszczególnych spotkaniach ogólnodzielnicowych

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Kamionek
13 marca (wtorek), godz. 17:00 - Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty, ul. Grochowska 262 (sala konferencyjna I p.)

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Saska Kępa
14 marca (środa), godz. 17:00 - Ognisko Pracy Pozaszkolnej, ul. Nobla 18/26

 

 

REMBERTÓW

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego
12 i 15 marca (poniedziałek i czwartek), godz. 18:00 – Urząd Dzielnicy Rembertów, al. Gen. A. Chruściela 28 (sala kolumnowa, I piętro)

 

 

ŚRÓDMIEŚCIE

28 lutego (środa),  godz. 17:00-20:00 - Warsztat Warszawski, plac Konstytucji 4

2 marca (piątek), godz. 17:00-20:00 - Warsztat Warszawski, plac Konstytucji 4

6 marca (wtorek),  godz. 17:30-20:00 - OSiR, ul. Polna 7a

10 marca (sobota),  godz. 10:30-15:00 - Dom Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9

15 marca (czwartek), godz. 17:30-20:00 - Dom Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9

Lista pomysłów omawianych na poszczególnych spotkaniach  

 

 

TARGÓWEK

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego

27 i 28 lutego (wtorek i środa), godz. 17:00-20:00 - Urząd Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Targówek Mieszkaniowy

1 i 5 marca (czwartek i poniedziałek), godz. 17:00-19:00 - Teatr Rampa, ul. Kołowa 20

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Bródno

7 i 14 marca (środy), godz. 17:00-19:00  - Miejsce Aktywności Lokalnej Dom Kultury Świt, ul. Wysockiego 11

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Zacisze

8 marca (czwartek), godz. 18:00-20:00 - DK „Zacisze”, ul. Blokowa 1

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Targówek Fabryczny, Elsnerów, Utrata

13 marca (wtorek), godz. 17:00-19:00 - Miejsce Aktywności Lokalnej „Cafe Sąsiad”, ul. Ziemowita 16

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Bródno-Podgrodzie

15 marca (czwartek), godz. 17.00-18.30  - Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65, ul. Krasnobrodzka 11

 

 

URSUS

Dyskusje o pomysłach z obszaru Ursus Południowy

27 lutego (wtorek),  godz. 17:30-20:00 – DK „Kolorowa”, ul. K. Sosnkowskiego 16, sala imprez

28 lutego (środa), godz. 17:30-20:00 – DK „Kolorowa”, ul. K. Sosnkowskiego 16, sala imprez

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Ursus Północny

1 marca (czwartek), godz. 17:30-19:30 – OK „Arsus”, ul. Traktorzystów 14, sala kameralna

6 marca (wtorek), godz. 17:30-19:30 – OK „Arsus”, ul. Traktorzystów 14, sala kameralna

 

 

URSYNÓW

Dyskusje o pomysłach z obszaru Zielony Ursynów

26 lutego (poniedziałek), godz. 17:30-20:30 – Dzielnicowy Ośrodek Kultury Ursynów, ul. Kajakowa 12B, sala widowiskowa

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Ursynów Wysoki Północny

27 lutego (wtorek), godz. 17:30-21:00 – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, 3 piętro

1 marca (czwartek), godz. 17:30-21:00 – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, sala im. J.U. Niemcewicza

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Ursynów Wysoki Południowy

3 marca (sobota), godz. 14:00-18:00 – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, sala im. J.U. Niemcewicza

6 marca (wtorek), godz. 17:30-20:30 – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, sala im. J.U. Niemcewicza

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego

8 marca (czwartek), godz. 17:30-20:30 – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, sala im. J.U. Niemcewicza

10 marca (sobota), godz. 15:00-18:00 – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, sala im. J.U. Niemcewicza

15 marca (czwartek), godz. 17:30-21:00 – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, sala im. J.U. Niemcewicza

17 marca (sobota), godz. 14:00-18:00 – Urząd Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61, sala im. J.U. Niemcewicza

 

 

WAWER

Dyskusje o pomysłach z obszaru Las

27 lutego (wtorek), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 128, ul. Kadetów 15

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Miedzeszyn oraz zobszaru Radość

1 marca (czwartek), godz. 17:30 – Biblioteka – MAL, ul. Agrestowa 1

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Marysin Wawerski Południowy oraz z obszaru Marysin Wawerski Północny

6 marca (wtorek), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 195, ul. Króla Maciusia 5

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Międzylesie

7 marca (środa), godz. 17:30 – Wawerskie Centrum Kultury  ul. Żegańska 1 pok. 49

 

Dyskusje o pomysłach obszaru Aleksandrów oraz z obszaru Falenica

8 marca (czwartek), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 124, ul. Bartoszycka 45/47

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Wawerobszaru Sadul oraz obszaru Zerzeń

9 marca (piątek), godz. 17:30 – Filia WCK Zastów, ul. Lucerny 14

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego

10 marca (sobota), godz. 11:00-13:00 – Urząd Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, sala konferencyjna - Pomysły dotyczące kultury

10 marca (sobota), godz. 13:00-15:00 – Urząd Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, sala konferencyjna - Pomysły inwestycyjne

10 marca (sobota), godz. 15:00-17:00 – Urząd Dzielnicy Wawer, ul. Żegańska 1, sala konferencyjna - Pomysły dotyczące bibliotek i sportu

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Nadwiśle

14 marca (środa), godz. 17:30 – MOS na Trakcie, ul. Trakt Lubelski 40

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Anin

15 marca (czwartek), godz. 17:30  - Filia WCK Anin, ul. Poprzeczna 13

 

 

WESOŁA

Dyskusje o pomysłach z obszaru ogólnodzielnicowego

6 marca (wtorek), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 171, ul. Armii Krajowej 39

8 marca (czwartek), godz. 17:30 – Szkoła Podstawowa nr 171, ul. Armii Krajowej 39

 

 

WILANÓW

Dyskusje o pomysłach z obszaru I - Wilanów Wysoki, Wilanów Niski Zachodni oraz z obszaru II - Wilanów niski Wschodni, Zawady, Powsinek, Kępa Zawadowska (część I)

26 lutego (poniedziałek), godz. 17:00-20:00 Urząd Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 2, sala widowiskowa na parterze

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru II - Wilanów niski Wschodni, Zawady, Powsinek, Kępa Zawadowska (część II)

28 lutego (środa), godz. 17:00-20:00 - Urząd Dzielnicy Wilanów ul. Klimczaka 2, sala widowiskowa na parterze

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru IV - Wilanów Zachodni, Osiedle Arbuzowa (część II)

7 marca (środa), godz. 17:00-20:00 Urząd Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 2, sala widowiskowa na parterze

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru III - Powsin, Kępa Latoszkowa, Zamość, Latoszki oraz z obszaru IV - Wilanów Zachodni, Osiedle Arbuzowa (część I)

14 marca (środa), godz. 17:00-20:00 Urząd Dzielnicy Wilanów, ul. Klimczaka 2, sala widowiskowa na parterze

 

Lista pomysłów omawianych na spotkaniach 26 i 28 lutego 

 

 

WŁOCHY

Dyskusje o pomysłach z obszaru Włochy

3 marca (sobota), godz. 10:00 oraz 11:45 – Artystyczny Dom Animacji „ADA”, ul. Ks. J. Chrościckiego 14, sala kolumnowa

Lista pomysłów omawianych na poszczególnych spotkaniach - godz. 10:00 - godz. 11:45

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Okęcie

10 marca (sobota), godz. 10:00 oraz 11:45 – Urząd Dzielnicy Włochy, ul. Krakowska 257, II piętro, s. 205

Lista pomysłów omawianych na poszczególnych spotkaniach - godz. 10:00 - godz. 11:45

 

 

WOLA

Dyskusje o pomysłach dotyczących bibliotek, szkół, kultury i oświaty

7 marca (środa), godz. 17:30-21:30 – Urząd Dzielnicy Wola, ul. Solidarności 90, sala sesji

 

Dyskusje o pomysłach z zakresu zadań realizowanych przez Wydział Ochrony Środowiska

10 marca (sobota), godz. 10:00-14:00 – Urząd Dzielnicy Wola, ul. Solidarności 90, sala sesji

 

Dyskusje o pomysłach z zakresu zadań realizowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami

10 marca (sobota), godz. 14:00-18:00 – Urząd Dzielnicy Wola, ul. Solidarności 90, sala sesji

 

Dyskusje o pomysłach z zakresu zadań realizowanych przez Zarząd Zieleni, Wydział Sportu i Promocji oraz Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia

14 marca (środa), godz. 17:30-21:30 – Urząd Dzielnicy Wola, ul. Solidarności 90, sala sesji

 

Dyskusje o pomysłach z zakresu zadań realizowanych przez Lasy Miejskie oraz Wydział Infrastruktury

15 marca (czwartek), godz. 17:30-21.30 – Urząd Dzielnicy Wola, ul. Solidarności 90, sala sesji

 

Lista pomysłów omawianych na poszczególnych spotkaniach 

 

 

ŻOLIBORZ

Dyskusje o pomysłach z obszaru Żoliborz Centralny

27 lutego (wtorek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8, sala konferencyjna

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Sady Żoliborskie-Zatrasie-Rudawka

28 lutego (środa), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8, sala konferencyjna

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Marymont-Potok-Żoliborz Dziennikarski

6 marca (wtorek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8, sala konferencyjna

 

Dyskusje o pomysłach z obszaru Żoliborz Południowy i z obszaru Powązki

9 marca  (piątek), godz. 17:00 – Urząd Dzielnicy Żoliborz, ul. Słowackiego 6/8, sala konferencyjna