Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Dyskusje o pomysłach

opublikowano: wtorek, 24 październik, 2017 - 13:11, marek.jezierski

DYSKUSJE O POMYSŁACH

Od 26 lutego do 18 marca 2018 r.

W każdej dzielnicy odbywają się spotkania, na których prezentowane są zgłoszone projekty. Możesz przyjść na spotkanie i porozmawiać o tych propozycjach z innymi mieszkańcami. Możesz zadać pytania ich autorom, wyrazić swoje poparcie lub sprzeciw. Terminy i miejsca spotkań sprawdzisz na stronie twojbudzet.um.warszawa.pl lub w urzędzie dzielnicy.

Jeżeli nie zgłosiłaś (eś) żadnego pomysłu, te spotkania są również dla Ciebie! Być może któryś z tych projektów dotyczy Twojej okolicy. Przekaż swoje uwagi i sugestie – pomóż ulepszyć zgłoszone pomysły. To bardzo ważne, aby jak najlepiej odpowiadały one na potrzeby - Twoje i innych mieszkańców.

Jeżeli zgłosiłaś (eś) pomysł, Twoja obecność jest obowiązkowa na spotkaniu, na które otrzymałaś (eś) zaproszenie. Konieczne jest zaprezentowanie pomysłu. Możesz to zrobić osobiście lub poprzez swojego przedstawiciela. Jeżeli tego nie zrobisz, Twój pomysł zostanie uznany za wycofany i nie będzie dalej rozpatrywany.

Na spotkaniu będą obecni również pracownicy urzędu. Przekażą Ci swoje uwagi i wstępną informację na temat wyniku weryfikacji zgłoszonego pomysłu.

 

Gdzie mogę sprawdzić, jakie pomysły zgłosili mieszkańcy?

Wszystkie zgłoszone pomysły zamieszczone są na stronie app.twojbudzet.um.warszawa.pl. Każdy z nich możesz skomentować na forum internetowyma, a także przekazać uwagi bezpośrednio jego autorowi. Zachęcamy też do uczestnictwa w spotkaniach dyskusyjnych.