Budżet partycypacyjny – Warszawa

Budżet Partycypacyjny - Warszawa 2016

Kontakt

opublikowano: piątek, 10 marzec, 2017 - 17:36, marek.jezierski

Jeśli masz wątpliwości związane z budżetem partycypacyjnym, skontaktuj się z właściwym koordynatorem. Poniżej znajdziesz kontakty do poszczególnych osób.

 

Koordynatorzy ds. budżetu partycypacyjnego w dzielnicach

 

BEMOWO

Paweł Strzelczyk – pstrzelczyk@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 76 90

 

BIAŁOŁĘKA

Anna Rurka – arurka@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 83 35

Joanna Pernal-Stasińska – jpernal-stasinska@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 83 33

 

BIELANY

Sylwia Lacek – slacek@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 47 62

 

MOKOTÓW

Maciej Pszkit – mpszkit@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 63 32        

                            

OCHOTA

Anna Grabowska – a.grabowska@um.warszawa.pl, tel. (22) 578 34 32

 

PRAGA-POŁUDNIE

Anna Wojtasik – awojtasik@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 53 89        

 

PRAGA-PÓŁNOC

Dominika Goraj – dgoraj@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 80 72

 

REMBERTÓW

Anna Koczorowska – akoczorowska@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 38 45   

                        

ŚRÓDMIEŚCIE

Mirosław Pawłowski – mirpawlowski@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 92 44

 

TARGÓWEK

Sylwia Weilandt – sweilandt@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 85 31

Monika Gołębiowska – mgolebiowska@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 86 52

 

URSUS

Jerzy Lipka-Wołowski – j.lipka@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 62 45                 

    

URSYNÓW

Magdalena Słodka – mslodka@ursynow.pl, tel. (22) 443 75 03                 

   

WAWER

Dorota Głażewska – dglazewska@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 68 69

 

WESOŁA

Dorota Gajewska – dgajewska@um.warszawa.pl, tel. (22) 773 60 87

Izabela Grączewska - igraczewska@um.warszawa.pl. tel. (22) 443 40 26

 

WILANÓW

Aneta Przybylak – aprzybylak@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 49 87

                  

WŁOCHY

Katarzyna Piwkowska-Zacharska – kpiwkowska@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 43 06

Dariusz Ciesielski – dciesielski@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 43 13

 

WOLA

Magdalena Antonik – mantonik@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 57 95

Katarzyna Kosińska – k.kosinska2@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 56 24 

 

ŻOLIBORZ

Monika Nowaczyk – mnowaczyk@um.warszawa.pl, tel. (22) 443 89 18   

 

Koordynatorzy ds. budżetu partycypacyjnego w jednostkach

 

LASY MIEJSKIE 

Andżelika Gackowska – gackowska@lasymiejskie.waw.pl, tel. 608 353 072

 

STOŁECZNE CENTRUM SPORTU AKTYWNA WARSZAWA

Artur Niewęgłowski – anieweglowski@aktywnawarszawa.waw.pl, tel. 728 403 172

 

ZARZĄD DRÓG MIEJSKICH

Mikołaj Pieńkos – m.pienkos@zdm.waw.pl, tel. (22) 558 93 36               

Katarzyna Górska-Manczenko – k.gorska@zdm.waw.pl, tel. (22) 558 91 28

 

ZARZĄD OCZYSZCZANIA MIASTA

Iwona Fryczyńska – fryczynska@zom.waw.pl, tel. (22) 277 04 72

 

ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO

Łukasz Filipczak – l.filipczak@ztm.waw.pl, tel. (22) 459 42 68

 

ZARZĄD ZIELENI M.ST. WARSZAWY                                      

Katarzyna Niebrzydowska – kniebrzydowska@zzw.waw.pl, tel. 513 794 991

 

ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW M.ST. WARSZAWY

Agnieszka Domańska – adomanska@zlobki.waw.pl, tel. (22) 565 23 54

 

Koordynator budżetu partycypacyjnego w Warszawie

 

Justyna Piwko – jpiwko@um.warszawa.pl, (22) 443 34 21